פרסומת
דלג

משאית פופ אפ של פייסבוק בדרך לאילת

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: יח"צ ● 5/6/2019 15:00 ● ערב ערב 2918
חברת פייסבוק בצעד נוסף שמטרתו להנגיש את הכלים השונים שהיא מציעה לציבור ● והפעם בצורת משאית פופ-אפ ניידת של פייסבוק שתסתובב באילת בשבועות
משאית פופ אפ של פייסבוק בדרך לאילת

לראשונה בישראל, נציגי פייסבוק ישראל מבקשים להגיע לציבור הרחב במטרה להסביר על מרכז העזרה של פייסבוק ואינסטגרם, ועל השירותים שהם מציעים. קרי: אילו בעיות ניתן לפתור באמצעות מרכז העזרה. בנוסף, ידברו הנציגים עם האנשים אודות מדיחניות הפרטיות של המשתמשים, דיווחים לחברה על פוסטיפ פוגעניים ומסיתים ועוד. נציגי פייסבוק אמנם לא יפתחו סניף או דוכן קבועים בעיר, אלא יגיעו עם משאית פופ-אפ ניידת שתשמש כדוכן מיוחד בו תוכלו לשוחח עם הנציגים. המשאית תגיע לאילת, לרחבה הסמוכה לקניון מול הים, בערב חג השבועות, ה-7 ביוני, ותהיה פתוחה בשעות 9:00 עד 14:00.

עדי סופר תאני, מנכ"לית פייסבוק ישראל": "אנחנו מבינים היום שאנחנו צריכים להיות נגישים ושקופים ולאפשר לכל אחת ואחד לשאול שאלות ולקבל גישה למידע וכים חשובים שיאפשרו להם להבין איך עובדת הפלטפורמה, מה הם הכללים להתנהלות נכונה ובטוחה וכיצד לנהל את החשבון הפרטי שלהם על הצד הטוב ביותר. אנחנו נגיע לאילת בשבועות כדי לפגוש כמה שיותר ישראלים ונופשים בזמן שאנחנו שם״.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש