פרסומת
דלג

בייבי, מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 12/6/2019 09:15 ● מה נשמע 605
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ'
בייבי, מי כוכב של אמא?

 

כבר לא ילד

 

מאז שהוא ילד קטן מלווה 'בייבי' בהמון אהבה את ליאם בלו המקסים, הבן של אמא אילנית, בכל חגיגות יום ההולדת שלו. ביום ראשון הקרוב הוא כבר יחגוג 14, מה שלגמרי אומר שאוטוטו הוא נוטש את מדור 'בייבי' לטובת מדור הגדולים. אבל עוד לפני שזה יקרה, אמא אילנית מבקשת לברך אותו במזל טוב ענק פלוס המון המון אהבה. לזה מצטרף גם 'בייבי' ששולח נשיקות. נו ואיך נפרגן לגדול אם לא בתמונה עם שחקן הכדורסל טוקוטו אותו הוא מעריץ? מזל טוב מותק כבר איחלנו?

 

ככה זה כשאת מצטיינת

 

בשבוע שעבר סיים בית הספר לכדורסל בעיר את עונת הפעילות בטקס ראוי במהלכו חולקו גביעים למצטיינים. בין המצטיינים או ליתר דיוק המצטיינות הייתה אופיר שפר תלמידת כתה ו' בבית הספר 'היובל', הבת של אמא אושר, שקיבלה את הגביע על שנה של אימונים, השקעה והצטיינות. ולא הייתה מאושרת יותר מאמא שלא ויתרה כמובן על תמונה עם הבת המקסימה והגביע. על זה נאמר- מה שמגיע, מגיע.

 

וגם מצטיין

 

אסף לייבוביץ', הבן של אמא רינת ואבא מיקי הוא לא רק חובב מושבע של קבוצת הפועל מול הים אילת בכדורסל, אלא גם שחקן כדורסל בזכות עצמו. בשבוע שעבר גם הוא קיבל את גביע ההצטיינות בקבוצה שלו בבית הספר לכדורסל יחד עם הידיעה המשמחת שהחל מהעונה הבאה הוא בקבוצה התחרותית לגילו. מי צריך יותר? בתמונה עם המשפוח'ס הסופר מפרגנת והאח גלעד שהוא דווקא כדורגלן מצטיין.

 

ילדי יום הולדת

 

מזל טוב לנהוראי וליעד המקסימים, שני אחים שחגגו יחד את יום הולדתם במתחם אקסטרים אילת. נהוראי חגג 9 וליעד הג'ינג'י הכי חמוד שתפגשו- חגג 7. מטי האמא הפיקה חגגה מהסרטים עם פעילויות בדיוק כמו שילדים אוהבים שכללו רכיבה על סוף פוני, טרקטורונים ועוגה כמובן.

 

הגשמת חלום

 

מזל טוב לאמילי, בתם של אורית ושרון חג'ג', שחגגה את יום הולדתה ה-7 וביקשה מההורים עוגת חד קרן מדהימה וטעימה אותה הכינה לה באהבה גדולה שירן קרויטרו מ'הממלכה המתוקה של שירן'.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש