פרסומת
דלג

בייבי, מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 3/7/2019 18:16 ● מה נשמע 607
אם גם לכם יש תמונות מוצלחות של הילדים שאתם רוצים לפרסם, אל תחשבו פעמיים ושלחו אלינו ● אל תשכחו להוסיף גם את שם הילד/ה, הגיל, הגן בו הם לומדים, שמות ההורים, וכל מה שיעזור לנו להפוך את האייטם למעניין.
בייבי, מי כוכב של אמא?

 

אז יאללה ביי

 

תלמידי כתות ו' בבית הספר 'היובל' חגגו את סיום בית הספר במסיבת סיום מרשימה, אבל ביום האחרון ללימודים הם יצאו משער בית הספר היישר אל פארק השעשועים הסמוך שם הם רשמו אחד לשני כיתובי מזכרת על החולצות והבטיחו להמשיך לשמור על קשר. 'בייבי' היה שם כדי לצלם.

 

השלוב המנצח

 

אבא אמיר אהרון שתמיד גאה בבנו אביתר, קיבל לאחרונה סיבה מצויינת להיות בו גאה עוד יותר לאחר שאביתר נבחר על ידי מאמנו בבית הספר לכדורסל לתואר- שחקן למופת. אבא אמיר שלא חיכה רק לזה כדי לפנק את אביתר שלו, דאג לו למתנת סיום הלימודים- טיול חלומי לפארקים הגדולים של אירופה- יורו דיסני בפריז, ולפארקים המהממים באמסטרדם ובלגיה, מתנה אותה רכש לילד ב'צרפתי טורס' שפירגנו לאבא המקסים ולבן המוצלח בגדול. כל שנותר ל'בייבי' הוא לאחל לאמיר ולאביתר חופשה מהממת והמון הנאה.

 

דיאנה גדלה בשנה

 

הופ הופ טרללה דיאנה המקסימה, הבת של אמא מאלי ואבא אלכס גדלה בשנה וחתה על גיל תשע. ההורים המאושרים לא עברו על המאורע לסדר היום והזמינו את החברים מכתה ג'1 בבית הספר 'מצפה ים' לחגיגה רטובה וסופר מהנה בבריכת מלון 'סוליי'. וכשאבא אלכס מטוזיניי הוא השף במלון, אתם לבטח יכולים להבין שהיו מלא פינוקים סופר טעימים. זו גם הזדמנות לאחל מזל טוב גדול לאחות אלכסנדרה שחגגה ממש לאחרונה את בת המצווה שלה. שיהיה רק בשמחות.

 

סמאש דה אבטיח

 

לקראת הקיץ התחדש הסטודיו של רוני מויאל בסשן חדש של צילומים שהלהיב משפחות רבות בימים החמים שפוקדים את אילת. לא עוד עוגה – מעכשיו אמרו סמאש דה אבטיח. הראשון ליהנות מהסט המדהים והקייצי הזה היה ריי שלום שחגג שנה, בנם של רון ודן סודאי. (צילום: רוני מויאל כמובן).


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש