פרסומת
דלג

מותק - מדור החברה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 3/7/2019 20:11 ● ערב ערב 2922
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ'
מותק - מדור החברה של אילת

 

קיץ על החוף

 

לאחרונה, התקיים טורניר פוצ'יוולי זו הפעם השלישית, ונראה שזו בהחלט תחילתה של מסורת נפלאה שעל פי דבריו של סגן ראש העירייה, מתן בארי, בדברי הסיכום שלו, תימשך לעוד שנים רבות.

השחקנים האילתים ללא ספק הצדיקו את המושג 'אילתים אוהבים לארח' כשמחוץ למגרש אירחו את השחקנים באטרקציות השונות ברחבי העיר. על המגרש החיים לא היו קלים, כאשר השחקנים שרגילים לדשא ונבחרות של 11, נאבקו על החול בזוגות וזאת מול רשת כדורעף גבוהה. שחקני הפוצ'יוולי המקומיים היו סבלנים, הסבירו, לימדו והדגימו יכולתם בכל הזדמנות שיכלו. אדר זינו, כוכב הפוצ'יוולי המקומי ואלוף ישראל פעמיים בעבר, שיתף פעולה עם אדיר דנין, ויחד סיימו במקום השלישי. האילתים שותפים כולם לתחושה שענף זה יצמח ויצמיח איתו גם שחקניות. צילום: איילת יוסף

 

פינוק מוזיקלי בקלאב הוטל

 

עובדי בנק דיסקונט התכנסו בהמוניהם לשלושה ימים של חופש, נופש והרבה מאוד פינוקים שהתקיים במלון 'קלאב הוטל'. בתפריט שחיכה להם בסופ"ש היו הופעות של הזמרים: משה פרץ המרגש, להקת 'טררם', מיכל הקטנה לילדים, ליאור נרקיס האנרגטי וכוכבת הנוער נועה קירל.

 

טו גוד טו בידור

 

עובדי חברת הבידור של רוני אטיאס הפועלת ברשת מלונות 'פתאל' בכל רחבי הארץ הגיעו לאחרונה ליום גיבוש, פאן וכיף שהתקיים בחוף 'קיסוסקי'. העובדים, מנהלי הבידור ועובדי מטה החברה נהנו ממוזיקה טובה, מאלכוהול חופשי, מבשרים על האש, ממגנטים מתנה, מספורט ימי וממסאז'ים על החוף. במהלך האירוע, חולקו תעודות הצטיינות לעובדים שנבחרו מצוותי הבידור של אילת, ים המלח וטבריה.

 

מכוון גבוה

 

לאחרונה, חיכתה הפתעה גדולה ליעקב מור - מנהל העבודה של מרכז השירות והמכירה 'המכוון אילת'  כשראה את כל חברי הצוות מתכנסים לכבודו כולל נציגי חברת 'סוזוקי' שהגיעו להעניק לו את תעודת 'טכנאי ברונזה במרכז שירות סוזוקי'. יעקב עבר את כל המבחנים בהצטיינות ועכשיו, יש לו תעודה בחתימתו של נשיא 'סוזוקי' העולמי. ריספקט!!

 

סגירת מעגל

 

הם הכירו במסעדת 'אשכרה', את מפגש המשפחות עשו במסעדת 'אשכרה', את החינה עשו במתחם האירועים אשכרה VIP, את האוכל לשבת חתן לקחו מקייטרינג 'אשכרה אקספרס'. לאחרונה הייתה סגירת מעגל כאשר את הבריתה עשו במתחם האירועים בשנית עם שתי המשפחות שהגיעו מצפון הארץ והעיר אילת. נאחל מזל טוב לזוג הצעיר וניפגש באירוע הבא. בתמונה: הזוג רון ועמית אטיאס עם הבעלים רועי עמרם. 

 

 

תערוכת סופשנה של מארק בוגנים

 

לאחרונה, נערכה תערוכת ציורי התלמידים של ביה"ס לציור של מארק בוגנים בבית הספר 'אלון' (לשעבר). לתערוכה הגיעו אורחים רבים מאוד שבאו לכבד את מארק והתלמידים. האווירה היתה מדהימה ומרגשת. בין האורחים נצפה גם סגן ראש העירייה, מתן בארי. שאפו לציירים המוכשרים.

 

 

מסודרות

 

כמיטב המסורת השנתית של מסיימי כתות י"ב, התקיים הנשף השנתי של הבוגרים. כחלק מההכנות, הגיעו הבנות להסתדר לפני הנשף, ורבות מהן בחרו לעשות זאת אצל מעצב השיער שלומי פרטז ואחותו מירי שאיפרה אותן. איתם בתמונה: התלמידות המסיימות: קסם דודף, אור בן חמו ואור מליוב.

 

 

 

 

סופ"ש חלומי בנואייבה

 

 

מזל טוב ויום הולדת שמח לאחים לנקרי - ערן לנקרי שף מסעדת 'קאריבו', שחגג 40 ואחיו דודו מ'דינמיקה' שב'מרכז ביג' שחגג 32. השניים חגגו יחד לאחרונה את יום הולדתם ויחד עם בנות הזוג וחברים נוספים עברו את מסוף הגבול 'בגין' (טאבה) ויצאו לסופ"ש חלומי בנואייבה, סיני. החבורה, עם התמונות שהעלתה משם, רק גרמה לאחרים להתחיל לתכנן את החופשה הקרובה שלהם בסיני.

 

 

 

חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש