פרסומת
דלג

המסיבה על יאכטה הסתיימה באסון

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: אילוסטרציה ● 3/7/2019 20:39 ● ערב ערב 2922
אלירן לוין בן 18, תושב ראשון לציון, טבע למוות בזמן שבילה עם חבריו על יאכטה במפרץ אילת ● עדיין לא ברור מה גרם למותו ● קפטן הספינה האילתית עוכב לחקירה
המסיבה על יאכטה הסתיימה באסון

ביום שלישי השבוע עלה אלירן ז"ל יחד עם עוד 14 מחבריו לבילוי על יאכטה שיצאה מהמרינה . החברים, בוגרי י"ב, ירדו לנפוש בעיר אילת רגע לפני שיקראו לשירות בצה"ל. בצהרי היום הפליגה היאכטה במימי ים סוף ובשלב מסוים עגנה כמקובל וצוות היאכטה הוריד למים מגלשות מים וסולמות ירידה למים עבור המבלים. מפרטי החקירה עולה כי לאחר העגינה קפץ אלירן ביחד עם כמה מחבריו למים. מרגע זה לא ברור מתי טבע והאם חבריו הבחינו כי נעלם. קבוצת צוללנים שצללו במקום הבחינו באלירן ז"ל שהוא מחוסר הכרה בעומק 14 מטרים מתחת לפני הים, ומשו אותו לעבר המרינה. חובשים ופרמדיקים של מד"א החלו לבצע פעולות החייאה מתקדמות, תוך כדי פינוי לבית החולים 'יוספטל', אולם שם נאלצו לקבוע את מותו של הצעיר. 
חבריו של אלירן סיפרו כי לא שמו לב שנעלם וכי הוא קפץ יחד איתם למים והיה שחיין טוב. 
ממשטרת ישראל נמסר: "במשטרת ישראל התקבל דיווח אודות צעיר שטבע בסמוך לחוף 'מפרץ השמש' באילת ומותו נקבע בבית החולים 'יוספטל' באילת.  מברור ראשוני עולה כי הצעיר שעלה לשייט יחד עם חבריו על יאכטה במפרץ אילת, טבע בסמוך ליאכטה ככל הנראה בזמן שנכנס יחד עם אחרים לים.  משטרת ישראל עיכבה לחקירה את משיט הספינה (קפטן) ופתחה בחקירת נסיבות מותו של הצעיר".


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש