פרסומת
דלג

עוקף שדה דב - המלונות מציעים נסיעות חינם או טיסות מוזלות

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: מערכת ערב ערב ● 10/7/2019 15:32 ● ערב ערב 2923
בעקבות סגירת שדה דב, מלונות אילת נערכים להציע ללקוחותיהם מבצעי טיסות במחירים מוזלים ואפילו נסיעות לאילת בחינם ● במקביל החליטו חברות התעופה להשתמש בשירות נמל התעופה בחיפה ולהכפיל את כמות הטיסות בקו חיפה – רמון
עוקף שדה דב - המלונות מציעים נסיעות חינם או טיסות מוזלות

בשל החשש כי סגירת שדה דב והעברת כל הטיסות לאילת לנמל התעופה בן גוריון, ובשל החשש של המלונאים מפני ירידה משמעותית בכמות התיירים שיגיעו לאילת, החליטו ברשתות המלונות הגדולות למצוא פתרונות תחבורתיים. בשלב הראשון מדובר בפתרונות זמניים , אולם במלונות מדגישים כי בשל שיתוף הפעולה שנרקם עם חברות התעופה בכוונתם להציע טיסות מוזלות ללקוחותיהם. 
כך לדוגמא רשת מלונות 'דן' הודיעה כי לקוחות אשר יזמינו חופשה באחד ממלונות הרשת באילת יהנו  משירות הסעות מתל אביב לאילת בחינם. בהודעת הרשת נכתב: "לאחר שהייתה הראשונה להציע שאטלים בחינם משדה תעופה רמון למלונות באילת, רשת מלונות 'דן' תציע שירות הסעות מפנק הלוך חזור מתל אביב לאילת בחינם ללקוחות אשר יזמינו חופשה למלונות 'דן' באילת: דן אילת, דן פנורמה אילת ונפטון אילת במהלך הקיץ הקרוב".
ההסעות של רשת מלונות 'דן' מוצעות בימים ראשון וחמישי: נסיעת ההלוך תצא מחניית רידינג בתל אביב בשעה 8:30 בבוקר, כשזמן הנסיעה הוא כ-4 וחצי שעות (כולל עצירה של חצי שעה בדימונה). נסיעת החזור תצא מאילת בשעה 15:00 (האוטובוס יאסוף את האורחים מבתי המלון) ההסעות יבוצעו באוטובוסים של חברת 'אגד הסעים' ברמת תיירות גבוהה עם מיזוג אוויר,  wifi חינם, שקעי USB, מסכים ולכל נוסע יחולק בקבוק מים מינרליים .
המהלך אושר לאחר שהרשת ביצעה סקרים מקדימים בקרב לקוחותיה ונמצא בהם כי 74% מהנשאלים הביעו התלהבות משירות ההסעות לאילת וציינו כי יעשו בו שימוש בחופשה שלהם במהלך הקיץ. 


רשת מלונות 'ישרוטל' תציע ללקוחותיה טיסות במחיר של 89 שקל לכיוון, זאת בעקבות שיתוף פעולה של הרשת עם חברת התעופה 'ארקיע' .בנוסף מעמידה הרשת לרשות אורחיה הסעות אל המלונות ובחזרה לשדה רמון. בהודעת הרשת נכתב: "לצד החלטת הממשלה לסגור את עורק התחבורה האווירי של עיר התיירות אילת, רשת מלונות 'ישרוטל' מרכזת את מרב מאמציה להעניק לקהל לקוחותיה את מוצר התיירות הטוב ביותר בפן השירותי  והמסחרי. אנו נמשיך לחזק את אילת כעיר התיירות המובילה בישראל". 


ברשת מלונות 'פתאל' נוצר שיתוף פעולה עם חברת 'ישראייר'. החברה מציעה ללקוחותיה טיסה מנמל התעופה בחיפה לרמון ובחזרה במחיר של 99 שקל לכיוון בלבד. בנוסף, במהלך סופי השבוע בחודש יולי, תספק רשת 'פתאל' לטסים דרך חברת 'ישראייר' הסעות חינם משדה התעופה ברמון לכל המלונות באילת ובחזרה, גם לאלו שיטוסו מנמל התעופה בן גוריון.

 
חברת התעופה 'ישראייר' הודיעה השבוע כי תתגבר את כמות הטיסות מחיפה לאילת במטרה להתגבר על הפקקים בדרך לנתב"ג. ברשת 'ישרוטל' בירכו על המהלך ומסרו: " אנו מנצלים הזדמנות זו גם לברך את חברת 'ישראייר' על היוזמה לתגבר את טיסות הפנים שלה מחיפה לאילת, ובכך להרחיב את נתיבי ההגעה עבור תושבי צפון הארץ".


רשת 'פתאל' בחרה אף היא לשבח את המהלך החשוב ומסרה בתגובה: "הרעיון מבורך מכיוון ששדה התעופה בחיפה נותן פתרון מעולה לכל מאות אלפי התושבים שגרים מאזור חדרה וצפונה, שיכולים להגיע לשדה בחיפה ללא פקקים ואפילו להחנות את הרכב שלהם שם בחינם".


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש