פרסומת
דלג

'ארקיע' מחזירה את טיסות הבוקר המוקדמות - בינתיים חוץ מיום שישי

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 10/7/2019 15:46 ● ערב ערב 2923
אחרי שנשמעו קולות מחאה בעקבות החלטת חברות התעופה לבטל את טיסות הבוקר המוקדמות שיצאו מאילת למרכז, החליטה השבוע חברת 'ארקיע' להחזיר את הטיסות המוקדמות ● הבעייה: ''בינתיים מדובר על פעמיים בשבוע בלבד'' ● תושבי אילת שלומדים במרכז הארץ ביום שישי מוחים: ''ומה עלינו''?
'ארקיע' מחזירה את טיסות הבוקר המוקדמות - בינתיים חוץ מיום שישי
ושוב איתכם. טיסות ארקיע מוקדמות

הבלבול שגרר איתו סגירתו של שדה דב, והירידה האחרונה בכמות הטסים לאילת וממנה לאחר העתקת שדה התעופה מאילת, גרם להחלטת חברות התעופה לצמצם את טיסות הבוקר המוקדמות ואת טיסות הלילה כדי לרכז את כמות הטיסות ולייעל את ההכנסות. אלא שהחלטה זו של החברות גרמה ללא מעט בעיות בקרב תושבי אילת שמצאו את עצמם לפתע תקועים בלי יכולת להגיע בזמן הנחוץ למרכז הארץ. כך למשל חולים שהיו צריכים להגיע לקבלת טיפול בשעת בוקר מוקדמת בבית חולים במרכז הארץ לא הצליחו לצאת כהרגלם בטיסה המוקדמת ולהספיק לטיפול, בדיוק כמו שסטודנטים שכבר התחילו את שנת הלימודים באוניברסיטאות או מכללות במרכז הארץ גילו פתאום שלא יספיקו להגיע ללימודים החד יומיים בזמן וגם לא יצליחו להגיע בתום יום הלימודים הביתה, מה שהצריך מאלו וגם אלו לינת לילה במרכז כדי להספיק להגיע בבוקר להתחייבויותיהם.
בחברת 'ארקיע' שמעו את קול צעקתם של תושבי אילת והחליטו השבוע להחזיר את טיסות הקצה. כך גילו תושבי אילת לשמחתם כי טיסת הבוקר המוקדמת מאילת לבן גוריון תצא שוב בשעה 6:40 והטיסה האחרונה מאילת מצא בשעה 21:00 בעוד שכבר ניתן למצוא טיסות מתנב"ג בשעה 22:00 בלילה. "ההחלטה הזו הצילה לי את שנת הלימודים", הודתה השבוע מורה מאילת שיוצאת בכל שבוע ליום לימודים אחד במכון וינגייט לטובת הסבה להוראה לחינוך גופני.
גם חולים שבדיקותיהם נקבעו עד היום לשעה 10:00 בבוקר והם נאלצו להעביר לילה במרכז מאחר וכבר לא הייתה טיסה מוקדמת, הודו לחברת 'ארקיע' על ההבנה וההתחשבות.
הבעיה היחידה שנותרה נכון להיום היא שאין טיסת בוקר מוקדמת בימי שישי, מה שגורם למי שהתכוון לקחת קורסים מקצועיים במרכז, למצוא פיתרון לבעיה הזו. "ומה עלינו? מוחה השבוע רעות, תושבת העיר שביקשה להתחיל בשנת הלימודים הקרובה לימודי תעודה מקצועיים המתקיימים בכל יום שישי החל משעות הבוקר ועד הצהריים". ועד שחברות התעופה ימצאו לנכון שיש ביקוש גם לטיסות המוקדמות בבוקר יום שישי, יאלצו המבקשים ללמוד ביום זה במרכז למצוא לעצמם פיתרון אחר.   
דוברת חברת 'ארקיע' אישרה השבוע את הדברים ומסרה: "על מנת לסייע ללקוחותינו הנאמנים ולהקל על תושבי אילת את הקשר עם מרכז הארץ בשעות החשובות של הבוקר והערב,  יתווספו החל ממחר (יום שני שעבר מ.ל.ד.)  ללוח הטיסות של ארקיע, בימים א'-ה', טיסות בוקר בשעה 06:40 מרמון וטיסות ב 21:00 בערב גם מנתב"ג וגם מרמון צפונה".


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש