פרסומת
דלג

מאסר ללקוח שביצע מעשה סדום במוכר בתא הלבשה

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: אילוסטרציה ● 17/7/2019 18:27 ● ערב ערב 2924
בית המשפט המחוזי בבאר שבע בהרכב של שלושה שופטים, הרשיע את טאלב אבו עמרה, בביצוע מעשה סדום במוכר בתוך תא הלבשה בחנות בגדים וגזר עליו 6 שנות מאסר בפועל ● המתלונן חשש מהנאשם ועשה כדברו. הוא הלך אחריו אל תא ההלבשה...בתוך התא הנאשם הוריד את מכנסיו ותחתוניו, הושיב את המתלונן על השרפרף, אחז ביד אחת את וילון התא ובידו השנייה בעורפו של המתלונן, והצמיד את פי המתלונן לאיבר מינו ● בית המשפט קבע בנוסף כי אבו עמרה יפצה את המתלונן בסך של 50 אלף שקל
מאסר ללקוח שביצע מעשה סדום במוכר בתא הלבשה

אבו עמרה הורשע, לאחר ניהול הוכחות בביצוע מעשה סדום במתלונן שהיה זר לו, בתוך תא הלבשה בחנות בגדים שבה עבד המתלונן כמוכר באותה העת. 
על פי כתב האישום, נכנס אבו עמרה למחלקת נשים בחנות הבגדים וביקש מהמתלונן עזרה באיתור מכנסי ג'ינס עבורו. המתלונן הפנה את אבו עמרה אל מחלקת גברים באותה החנות. אך אבו עמרה התעקש שהמתלונן יסייע לו בעצמו וילווה אותו אל מחלקת גברים. המתלונן, שחשש ממנו, נעתר לבקשתו. במחלקת גברים פגשו השניים מוכר נוסף. המתלונן ביקש ממנו לסייע לאבו עמרה, אך המוכר היה עסוק, וביקש שהמתלונן ימשיך לסייע לו, והפנה אותם לדוכן של מכנסי הג'ינס, בשלב הזה בחר אבו עמרה מכנסיים והורה למתלונן לשאת אותם  עבורו לתא ההלבשה. המתלונן חשש מהנאשם ועשה כדברו. הוא הלך אחריו אל תא ההלבשה, נכנס פנימה וסגר אחריו את וילון התא. בתוך התא אבו עמרה הוריד את מכנסיו ותחתוניו, הושיב את המתלונן על השרפרף, אחז ביד אחת את וילון התא ובידו השנייה בעורפו של המתלונן, והצמיד את פי המתלונן לאיבר מינו. תחילה סגר המתלונן את פיו, אך לאחר מכן, עקב פחדו מאבו עמרה, פתח את פיו ואבו עמרה החדיר את איבר מינו לפיו של המתלונן. תוך מספר שניות, הצליח המתלונן למשוך את ראשו לאחור ובכך להוציא את איבר מינו של הנאשם מתוך פיו. אבו עמרה אונן עד שהגיע לפורקן, בעת שהמתלונן נותר לשבת על השרפרף בתא ההלבשה כשהוא מביט לרצפת התא. לאחר מכן יצא המתלונן מהתא והלך מיד אל משרדי החנות שנמצאים בסמוך, שם שיתף את מנהלת המחלקה אודות האירוע. בגזר הדין אמרו השופטים: "בתוך מתחם העונש ההולם יגזור בית-המשפט את העונש המתאים לנאשם, בהתחשב בנסיבות שאינן קשורות בביצוע העבירה בפגיעה של העונש בנאשם ובמשפחתו, בנזקים שנגרמו לו עקב העבירה וההרשעה, בנטילת האחריות על ידיו וניסיונו לחזור למוטב, בניסיונותיו לתקן תוצאות העבירה, בשיתוף הפעולה של הנאשם עם רשויות אכיפת החוק, בהתנהגותו החיובית ותרומתו לחברה, בנסיבות חיים קשות רלבנטיות בהתנהגותן של רשויות אכיפת החוק, בחלוף הזמן ובעברו הפלילי של הנאשם. כמו כן, בתוך מתחם העונש ההולם רשאי בית-המשפט להתחשב בשיקולי הרתעה אישיים וציבוריים". כאמור בית המשפט גזר על אבו עמרה 6 שנות מאסר בפועל, שנתיים מאסר על תנאי וכן חייב אותו לשלם למתלונן פיצוי בסך 50 אלף שקל. 


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש