פרסומת
דלג

באילת מחכים לבראיינט ולכסף

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: ווקיפדיה ● 17/7/2019 18:30 ● ערב ערב 2924
הפורוורד רפי מנקו (2.00, 25) ימשיך לשחק גם בעונה הבאה בשורות הפועל אילת ● באילת ממתינים לשובו של בראיינט מליגת הקיץ בארצות הברית על מנת לבחון השארתו בקבוצה או מכירת כרטיסו ברווח טוב ● נכון להיום אין התקדמות בנושא ההלוואה שאמורה עיריית אילת להעמיד לטובת הקבוצה לסגירת חובותיה הנאמדים בסכום של מעל 3 מיליון ₪
באילת מחכים לבראיינט ולכסף
העדיף את אילת על פני קטש. מנקו

אילת ממשיכה לגבש את הסגל הישראלי שלה. השבוע הודיע הפורוורד רפי מנקו שהצטרף לאילת במהלך העונה שעברה, כי ימשיך לשחק בקבוצה, למרות שהיה במגעים מתקדמים עם הפועל ירושלים של עודד קטש. משלא התקדמו המגעים, לא ניצל מנקו את נקודת היציאה שלו מהחוזה באילת והודיע כי ימשיך בקבוצה עונה נוספת. בחשבון האינסטגרם שלו כתב מנקו: "כיף להישאר במקום שאני כל כך מחובר אליו". בזאת מצטרף מנקו לקפטן אבי בן שימול שימשיך עונה נוספת באילת ולזיו בן צבי ה רכז בן ה – 26 ששיחק בעונה שעברה במכבי קריית מוצקין בליגה הלאומית.
אילת מנהלת משאים ומתנים עם כמה וכמה זרים, אלא שנכון להיום היא מתקשה להתקדם מולם גם מאחר וטרם הוחלט מה יעלה בגורלו של אלייז'ה בראיינט שחתום בקבוצה לעונה נוספת. באילת ממתינים שבראיינט יסיים את מחנה הקיץ שלו בארצות הברית, על מנת לקבל החלטה האם להשאירו באילת או למכור את כרטיסו למרבה במחיר. נכון להיום בלי החלטה בנושא מתקשה אילת להתקדם עם הזרים הנוספים. 
בעיה נוספת מולה נאלצת אילת להתמודד היא העובדה שעיריית אילת אמנם מדברת על העמדת הלוואה לטווח ארוך לקבוצה לטובת כיסוי החובות שהיא גוררת אתה על סכום של מעל 3 מיליון ₪, ואולם דיבורים לחוד ומעשים בנפרד שכן הנושא לא מתקדם נכון להיום. סוכני שחקנים שמודעים למצבה זה של אילת מתחמקים מקידום מגעים מול הקבוצה. בהנהלת אילת הובהר השבוע כי על העירייה לזרז את המהלכים באם בעירייה חפצים בהמשך קיומה של קבוצה בליגת העל.


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש