פרסומת
דלג

חשבנו שזה מטען חבלה

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: מערכת ערב ערב ● 8/8/2019 10:22 ● ערב ערב 2927
אדם שהתפרע במאהל הבדואי של יוסוף והורחק בצו משטרה הגיע לנקום ● ביום חמישי השבוע זרק החשוד שקית ובה ראש חזיר לעבר מבלים במקום ● המשטרה: הרקע למעשה פלילי
חשבנו שזה מטען חבלה
ראש החזיר הכרות שנזרק למאהל

ביום חמישי הגיע אדם למאהל הבדואי הוותיק של יוסוף, הממוקם בחוף אלמוג. באותה השעה היה המאהל מלא באנשים שהגיעו לסעוד מהלבנה והפיתה הבדואית המפורסמת ולעשן נרגילה ריחנית. במצלמות האבטחה של המקום נקלט החשוד כשהוא מגיע מכיוון צפון סמוך לשלט כשהוא מתחבא בין הרכבים הרבים שחנו במקום. בשלב מסוים נראה החשוד כשהוא זורק שקית לכיוון המבלים. "פתאום אנשים התחילו לצעוק כי חשבו שזה מטען חבלה", סיפר אחד מעדי הראיה במקום. "ראינו מישהו בורח אבל הוא צעק לפני זה משהו שלא היה ברור, הצלחנו לקלוט רק את המילים כסף וחמאס". במאהל של יוסף סירבו להתייחס לעניין וסיפרו כי מדובר באירוע פלילי שנמצא בחקירת משטרה וכי ידוע מי החשוד במעשה. 


גורם המעורה בחקירה סיפר: "מדובר באדם שהגיע לפני כחודשיים למאהל והחל לקלל את מי שהיה במקום תוך שהוא צועק. המאהל היה מלא אנשים והאיש סירב להירגע וצעק כל מיני דברים שאינם נכונים. מאחר שסירב להפסיק להתפרע הוזמנה משטרה שהוציאה לו צו הרחקה למשך חודש. ככל הנראה בגלל שהזמינו משטרה הוא החליט לפגוע".

 
ממשטרת ישראל נמסר: "ביום חמישי האחרון (1.8.19) התקבל דיווח במשטרת ישראל על חשוד שהשליך שקית ובה ראש חזיר לעבר מתחם המאהל הבדואי באילת. משטרת ישראל פתחה בחקירה ואותר חשוד, תושב אילת בן 57. החשוד נעצר ונלקח לחקירה. החשד הוא כי הרקע למעשה פלילי". עוד הוסיפו במשטרה: "מעשים שיש בהם לפגוע ברגשי דת והקנטת בעלי נכס מהווים עבירות אלימות ופגיעה בפרט. משטרת ישראל תפעל לחקור את העבריינים במטרה להגן על הציבור".


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש