פרסומת
דלג

מענק של 300 אלף ₪ לקבוצת הכדורסל

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 8/8/2019 10:24 ● ערב ערב 2927
מענק חד פעמי על סך 300 אלף ₪ אושר השבוע במסגרת וועדת התמיכות לקבוצת הכדורסל הפועל אילת ● סכום זה יתווסף לתמיכה העירונית הרגילה שעומדת גם השנה על 2 מיליון ₪ ● בישיבת מועצת עיר שהתקיימה אתמול, העלו ראשי הקבוצה למועצת העיר בקשה להגדיל את התמיכה השנתית בחצי מיליון ₪ ולהעניק לקבוצה המתמודדת מול קשיים מענק נוסף חד פעמי על סכום של חצי מיליון ₪
מענק של 300 אלף ₪ לקבוצת הכדורסל
בן שמן ● צילום: באדיבות מנהלת ליגת העל בכדורסל

אתמול, יום רביעי, בסמיכות מצמררת ליום השנה למותו של מנכ"ל קבוצת הכדורסל מוטי אמסלם, עלה בישיבת מועצת עיר נושא קבוצת הכדורסל של הפועל אילת לסדר היום. בישיבה שהחלטותיה טרם פורסמו עד לסגירת הגיליון, ביקשו ראשי הקבוצה מהעירייה מענק חד פעמי על סך חצי מיליון ₪ לשנת הפעילות הקרובה, זאת בנוסף למענק חד פעמי שאישרה וועדת התמיכות לקבוצה בשל הישגיה על סך 300 אלף ₪. עוד ביקשו ראשי העמותה מחברי מועצת עיר לאשר את הגדלת התמיכה הכספית בקבוצה בכחצי מיליון ₪ בשנים הבאות, בנוסף לגובה התמיכה העירונית שעומד כיום על סכום של שני מיליון ₪ וזאת על מנת שתילקח הלוואה לטובת כיסוי חובות העבר, הלוואה שתכוסה בכל שנה על חשבון הגדלת התקציב. עם סגירת העיתון לא היה ברור האם חברי מועצת עיר יצביעו בעד ההחלטה ועד כמה תצליח ישיבת מועצת העיר לה המתינה הנהלת הכדורסל ואוהדי הכדורסל בעיר  להציל את עונתה הקרובה של הקבוצה. לדברי מקורבים לקבוצה, כל דבר שיהיה פחות ממה שעמותה ביקשה ממועצת העיר, לא יאפשר לה להתנהל בעונה הקרובה.  

 

ממשיכים בהכנות


לצד סימני השאלה הכלכליים מולם מתמודדת הקבוצה, השבוע צורף לשורות הפועל אילת נווה בן שמן, הצעיר המבטיח בן 19 המתנשא לגובה 2 מ'. שחקנה של מכבי תל אביב שיחק בעונה החולפת במדי עירוני רמת גן בליגה הארצית וישחק בעונה הקרובה באילת ובקבוצת הכדורסל של חבל אילות בכרטיס כפול. בן שמן שנחשב לאחד משחקני העתיד של הכדורסל הישראלי הופע בקיץ שעבר במדי נבחרת הנוער של ישראל באליפות אירופה דרג ב' ותרם בממוצע 5.7 נקודות למשחק ו- 3.6 ריבאונדים.


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש