פרסומת
דלג

קטטה במועדון באילת גרמה לדקירות

מאת: מערכת ערב ערב ● 24/8/2019 09:46 ● ערב ערב 2929
פרקליטות מחוז דרום, הגישה ביום חמישי השבוע, כתב אישום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כנגד דוד חן ברשישט (20) מאשקלון, בגין עבירות של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, פציעה בנסיבות מחמירות, החזקת סכין שלא למטרה כשרה ושיבוש הליכי משפט
קטטה במועדון באילת גרמה לדקירות
אילוסטרציה

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד אליזבט ברנר אברהם, בתאריך 13.08.2019 בילו הנאשם וחבריו במועדון "סלינה" באילת. במהלך הבילוי לאחר השעה 01:00, נתקל המתלונן פיזית בנאשם ובין השניים התפתח ויכוח במהלכו הכה המתלונן בפניו של הנאשם. חברתו של הנאשם ניסתה להרחיק ולהרגיע את המתלונן ודחפה אותו על מנת להרחיקו. במקביל, קטין שבילה במועדון ניסה להרגיעו אך המתלונן דחף אותו. לאחר מכן התקרבו הנאשם ומבלים נוספים למתלונן והתפתחה קטטה במהלכה הותקף והוכה המתלונן על ידם, והנאשם, כשהוא אוחז בידו סכין שלופה, דקר את המתלונן מספר פעמים בגבו ובבטנו, את הקטין בבטנו וברח מהמקום. המתלונן והקטין  פונו לבית החולים "יוספטל", שם קיבלו טיפול.
בסמוך לאחר הקטטה, נסעו הנאשם וחברתו לבית מלון, שם שטפו השניים את חולצת הנאשם. בהמשך התקשר הנאשם לחברו באשקלון וביקש שיאסוף אותו חזרה לאשקלון. בשעה 6:30 בבוקר הגיע החבר ואסף את הנאשם, ובדרך לאשקלון נעצרו השניים ע"י כוחות המשטרה סמוך למצפה רמון.
עם הגשת כתב האישום, הגישה הפרקליטות בקשה למעצרו עד תום ההליכים.

 

חדשות אילת והערבה - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש