פרסומת
דלג

מותק - מדור החברה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 7/10/2019 14:36 ● ערב ערב 2935
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ'
מותק - מדור החברה של אילת

 

השקעה מרהיבה

 

ללא ספק אחד משולחנות הרמת הכוסית המושקעים ביותר נצפה במסעדת 'אחלה'. האחים והבעלים טל וחן בן אפריים יחד עם צוות העובדים התכנסו בערב החג להרמת כוסית חגיגית במיוחד וקיבלו קריאות התפעלות ומחמאות עד אין סוף משולחן המתוקים שהכינו במקום.

 

מרימים לשנה

 

תושבי אילת הוזמנו בערבו של החג להרמת כוסית חגיגית שהתקיימה בבנק המזרחי ובמהלכה עשו היכרות ראשונית עם מנהל הסניף החדש סהר ימין. המפגש החגיגי היה פתוח כמובן ללקוחות כל הבנקים וכלל כאמור הרמת כוסית וכיבוד קל.

 

שישי חגיגי

 

מדי שבוע מתקיים שישי חופשי  ביינות  אילת - בית יין קולינרי, כך גם בשישי האחרון לפני כניסתה של השנה החדשה. צוות המקום התכנס להרמת כוסית חגיגית והגיש ללקוחות שהגיעו טעימה מארבעת היינות האולטימטיביים שהגיעו לשדרג את שולחן החג.

 

מצטיינים חגיגיים

 

הרמת כוסית היא עניין שבשגרה החגיגית בכל בית עסק ומקום עבודה. במרכז 'ביג', שם ממוקמת חנות הענק של רשת NYOU, 'ריפליי' ו'סטיב מאדן', התכנסו כל עובדי החנויות הפזורות בכל רחבי העיר להרמת כוסית חגיגית במיוחד בניצוחו של מנהל הרשת באילת - אסף שמש. האחרון הפתיע במהלך ההתכנסות שבעה עובדים מצטיינים במתנה מפנקת וביניהם: לארי קמפיאס  ושיר ואבה מסניף NYOU ב'אייסמול', טטיאנה בקמן ויוליה גורבץ מסניף 'מלכת שבא', קטיה אדרי וקריסטינה דוידוביץ' מסניף 'ריפליי' ב'נפטון' ואור יהודה מסניף 'ביג' אילת. ברכות לזוכים.

 

ממתיקים לכם את החג

 

ראש השנה מאופיין כידוע עם הרבה מאוד מתוקים ועוד יותר עם עוגות דבש. בקונדיטוריית 'עוגה צ'אגה' התארגנו מבעוד מועד לקראת ערב החג וקיבלו המוני לקוחות כפי שאתם רואים בתמונה שהגיעו להצטייד בעוגות הדבש המיוחדות שהוכנו במקום לקראת החג.

 

השקה חגיגית

 

רגע לפני שנכנסו לערב החג ועם קבלת דגמי האייפון החדש, התכנסו אנשי צוות עובדי חברת 'הוט מובייל' שבאזור התעשייה להרמת כוסית חגיגית. מסביב לשולחן עמוס בכל טוב נאמרו הברכות החגיגיות וניתן האות לקבלת השנה החגיגית.

 

לשמח אנשים בחג

 

כחלק מהנתינה לקהילה של עסקים אילתים, גם לפני ראש השנה הביעו את רצונם אילתים רבים לתרום לנזקקים, ורבים עשו זאת כשפנו לחיים זהבי בבקשה להעברת התרומה. מי שעשתה זאת בענק היא צליל אזולאי הבעלים של 'האומן 9' שאפתה כ-100 עוגות דבש והעניקה אותן לחיים זהבי בהמון אהבה.

 

נפרדנו כך

 

לאלכסיי חורמשיין, מנהל סניף 'אלבר' באילת, היה זה ערב מיוחד מאוד עבורו! הוא רגיל לעשות ערבי גיבוש וארוחות משותפות לעובדי הסניף, אך הפעם מדובר בערב פרידה מאלכס שפירו, עובדו הוותיק, שעזב לאחר חמש שנים של עבודה משותפת. עובדי הסניף הגיעו כולם למתחם הבאולינג לעשות כאן פאן על המסלול עם הכדורים המתגלגלים.

 

סטאס מארח

 

אנחנו בטוחים שסטאס דינקין, סגן ראש העירייה, הוזמן לעשרות הרמות כוסית לכבודה של השנה החדשה ולמרות זאת, הוא לא ויתר על הרמת כוסית במשרדו בנוכחותם של עובדים ומוזמנים אילתים שהגיעו לאחל שנה טובה וחג שמח.

 

לחיי השנה החדשה

 

ב'קלאב הוטל' זו בהחלט מסורת רבת שנים בה מתכנסים ההנהלה והעובדים להרמת כוסית חגיגית. במתחם הקולינריום המפנק התכנסו עובדי המלון לארוחת צהריים חגיגית במיוחד שבמהלכה גם נערך טקס עובדים מצטיינים והרמת כוסית לראש השנה. בין הנוכחים: רוני פיבקו נשיא החברה, נור עאמר מנכ"ל רשת 'קלאב הוטל', צביקה אנגלשטיין מנהל המלון (בתמונות) יחד עם חלק מהעובדים המצטיינים.

 

שמח ב- Be

 

כשאת מנהלת סניף ומאחורייך אנשי צוות מנצחים, כל שנותר למאיה (בן חמו) שרים, מנהלת סניףBe  מרשת 'שופרסל' הוא לומר להם כמה שהיא גאה בהם ואוהבת אותם ומודה להם על שנה מאתגרת בה היו ימים טובים וגם פחות, ולמרות הכל - לעולם לא וויתרו, ומה יותר טוב מלנצל את הבמה שמעניק חג ראש השנה, להרים כוסית לחיים עם הצוות ולהגיד תודה ושנה טובה.


חדשות אילת - ערב ערב באילת  


בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש