פרסומת
דלג

חתונת המיליונים בפארק תמנע

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 7/10/2019 15:59 ● ערב ערב 2936
מה קורה כשתמרה כהן, בתו של סר רונלד כהן, אייל הון בריטי, אבי קרנות ההון סיכון בבריטניה, נישאת לבחיר ליבה אור בוקובזה ממייסדי חברת 'ואן' ואושיה בפני עצמה? ● בסוף השבוע האחרון היו מלונות אורכידאה והרויאל ביץ' בעיר מלאים בשועי עולם שהגיעו לשמוח בשמחת בני הזוג שבחרו לחגוג את החגיגה הגדולה בפארק תמנע ● אפילו ההרים יצאו המומים
חתונת המיליונים בפארק תמנע
תמונות מהחתונה עצמה אין, אך מארוחת הבראנץ' שקדמה במלון דווקא יש

אל תנסו לברר פרטים מה היה בחתונת המיליונים של תמר כהן ואור בוקובזה שהתקיימה ביום חמישי האחרון בינות להרים בפארק תמנע. זה מה שקורה כשכל עובדי הפארק הוחתמו על חוזה סודיות מחייב ומבהיל במיוחד על מנת ששום תמונה ושום מידע (כמעט) לא ייצא החוצה. כל מה שהצלחנו לדלות על החתונה המפוארת שמעצב השמלות המפורסם אלבר אלבז היה חתום על שמלותיה של תמרה ואף נכח בחתונה, ושהערב היוקרתי במיוחד כלל גם הופעות של מרגלית צנעני ושרית חדד.
החל מיום רביעי בערב החלו הנחיתות של כל המי ומי בשדה התעופה רמון שלבש חג לקראת האורחים החשובים עד מאוד שנחתו בו. חלקם הגיעו בטיסות מחו"ל וחלקם במטוסיהם הפרטיים. בין האורחים, מובילי דעת קהל, בימאים, מעצבי על, אנשי צבא בכירים, פוליטיקאים בעבר ובהווה ביניהם שמות כמו: שי פירון, דליה רבין, בני שטייניץ, משפחת עופר, אלפרד אקירוב, קרוליין קנדי, בתו של נשיא ארצות הברית בעבר ג'ון קנדי ועוד רבים. בין הבאים היו גם חמישה בעלי תואר סר שהגיעו במטוסיהם הפרטיים ועוד רבים שהגיעו לחלוק כבוד למשפחות החשובות שבחרו להשיא את יקיריהם בפארק תמנע הסמוך לאילת.
הורי החתן אור בוקובזה, ממייסדי חברת ואן, והאורחים מטעמו התארחו במלונות אורכיאדה ומלון ריף בעיר ואילו אורחי סר רונלנד כהן, מעשירי בריטניה ואשתו ליידי שרון כהן, בימאית מצליחה בהוליווד, התארחו במלון הרויאל ביץ' בעיר בניהולו של חיים כהן אכד. מיותר כמעט לציין שהמלון התמרק לקראת אירוח החשובים, שמרביתם תפסו את חדרי היוקרה והסוויטות במלון. החדרים הוכנו במיוחד לקראתם על פי מפרט מיוחד שכלל גם שורה של מתנות מפנקות אותם ביקשו הורי הכלה להעניק למגיעים להשתתף בשמחתם. בצהרי יום שישי הוזמנו האורחים החשובים מאוד למרפסת המלון המפנקת שם הוכן לכבודם בראנץ' מיוחד וכולם היו מרוצים. כבר במוצאי שבת וביום ראשון, אמרו כל החשובים יפה שלום וחזרו כלעומת שבאו לארצות מוצאם כשהם משאירים מאחוריהם ניחוחות של מיליונים וחלום רחוק להיות מיליונרים.


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש