פרסומת
דלג

לאור ממצאים סותרים: משפחתה של ג'ולי פירסון דורשת נתיחה שניה של הגופה

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: מערכת ערב ערב ● 7/10/2019 18:08 ● ערב ערב 2936
ב-27 בנובמבר 2015 נמצאה גופתה של ג'ולי פירסון מסקוטלנד באכסניה באילת כשעל גופתה סימני אלימות קשים ● בני משפחתה סירבו לקבל את קביעת המכון הפתולוגי שמותה נגרם מנסיבות טבעיות בשל מום רפואי נדיר שגרם לדימום בקיבה ● מאז מנהלים בני משפחתה חקירה פרטית במטרה להגיע לחקר האמת ● בני המשפחה טוענים: לא מדובר במוות טבעי ואף שיחררו את תמונות גופתה ופניה של הצעירה כפי שצולמו בטקס האשכבה שנערך לה בהם היא נראית חבולה ופצועה ● בדוח שפרסם לאחרונה פתולוג מטעם המשפחה הוא דחה את הממצאים הרשמיים של משטרת ישראל
לאור ממצאים סותרים: משפחתה של ג'ולי פירסון דורשת נתיחה שניה של הגופה
נפשה לא יודעת מנוחה. ג'ולי פירסון ז"ל

משרד הבריאות הבריטי ציין עם הגעת גופתה של פירסון, כי ניכרים בה סימני מכות קשים. בין השאר, חבורות גדולות מתחת לכתפה הימנית, בזרועות ובמרכז החזה וחבלות נוספות כמעט בכל חלקי גופה. לאורך כל הדרך טוענת המשפחה כי משטרת ישראל התרשלה בתפקידה. בני המשפחה אף הגישו ערעור על החלטת המשטרה לסגור את התיק נגד פלשתיני ממזרח ירושלים שהיה בן זוגה ונחשד בהכאת פטרסון ובגרימת מותה. 
בדו"ח שפרסם לאחרונה הפתלוג ד"ר סטיוארט המילטון, על פי בקשת המשפחה, הוא  דחה את הממצאים הרשמיים המראים כי ג'ולי פירסון מתה מדמם ספונטני טבעי. בדוח פורט כי על גופתה של ג'ולי היו 78 חבורות ברוחב של עד שבעה סנטימטרים, וכי היא נפטרה מספר שעות לאחר שהוכתה על ידי בן זוגה לשעבר שהתעלל בה במשך זמן ארוך. 

 

החבלות שתועדו על ידי המשפחה על גופתה של הנפטרת


ד"ר המילטון אמר: "אני מאמין שמדובר ברצח שהוחמץ. אם המקרה של ג'ולי היה מוצג בפני היום, הייתי אומר למשטרה שאני מאמין שזה רצח והייתי מצפה מהם לחקור את זה ככזה...במקרה של ג'ולי, אני מאמין שהיה רצח שהוחמץ, או לכל הפחות יש לבחון את המקרה הרבה יותר ממה שכבר נבחן". לדבריו, ההסבר שנמסר על ידי גורמים ישראלים היה "לא הגיוני" בנסיבות העניין.
כזכור פירסון (38), תושבת סקוטלנד, נמצאה באכסניית "דולפין" בה התגוררה כשהיא חבולה בכל חלקי גופה וללא הכרה. צוות מגן דוד אדום, הגיע לאכסניה ופינה אותה לבית חולים, שם נקבע מותה. ל פי עדות חברתה שמסרה ל'ערב ערב', ביום שקדם למותה היא הוכתה על ידי בן זוגה, באכזריות בכל חלקי גופה.

לצפייה בכתבה המתעדת את ג'ולי והמרדף של משפחתה אחר הצדק, הקליקו כאן:

 


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש