פרסומת
דלג

בייבי, מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 18/10/2019 06:40 ● מה נשמע 623
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ'
בייבי, מי כוכב של אמא?

 

פתחו שנה

 

שבט הצופים של אילת פתחו את שנת הפעילות בקול תרועה רמה בטיול שווה באתר ממשית (ליד דימונה) ובטקס מעבר דרגה וחלוקת עניבות. 'בייבי' קלט בתמונה נרגשת את הבנים הצעירים של שכבת ד', בניצוחו של המדריך סהר, נרגשים עד מאוד רגע לאחר שקיבלו את העניבות הראשונות והצהובות. תנו בכבוד.

 

יש כבוד

 

בבית הספר לכדורסל של אגודת הכדורסל מפרגנים למצטיינים. הילדים שנבחרו כמצטייני חודש ספטמבר, הראשון לשנת פעילות זו הוזמנו לפרקט במהלך משחק הבית הראשון של קבוצת הבוגרים הפועל יוסי אברהמי אילת, וקיבלו לא רק תעודת הצטיינות אלא גם הרבה מחיאות כפיים ופרגון מהקהל. בכל חודש ייבחרו מאמני הקבוצות מצטיינים חדשים, שיזכו לפרגון של גדולים. מגיע להם לא?

 

מי כוכבת של אמא?

 

למצטיינת חודש ספטמבר של קבוצת הבנות המתקדמות, נבחרה ענבר כהן, תלמידת כתה ז' שלא רק השתפרה עד מאוד השנה, אלא לא ויתרה על שום אימון בחודש הראשון והגיעה לאימונים אפילו עם אצבע שבורה בגבס. תותחית כבר אמרנו? בתמונה עם אמה הגאה עד מאוד.

 

רק התחילה וכבר מצטיינת

 

תגידו מברוק למאיה אדרעי (חולצה שחורה וחצאית פרחונית), הבת של אמא שריי ואבא דודו (שלנו), שהתחילה את שנת הלימודים על רגל ימין עם תעודת הצטיינות לחודש הראשון. לימור מנהלת בית הספר (בתמונה) העניקה את תעודות ההצטיינות לכל ילד שנבחר מכל כתה רגע לפני היציאה לחופשת סוכות. אין ספק שהחופש הזה היה מתוק מתמיד עבור הילדים ועבור מאיה המקסימה.

 

לטיול יצאו

 

אמנם החופש הגדול כבר עבר חלף לו, אבל אי אפשר בלי שתי תמונות מהטיול המושלם אליו לקח הפעם אבא אמיר אהרון את בנו האהוב אביתר- טיול לפארקים הגדולים של אירופה בפריז, אמסטרדם ובלגיה. השניים כמובן נהנו ובגדול ועכשיו כל שנותר הוא להתמוגג על התמונות וליהנות מהזיכרונות.

  

רולדת התמרים הארוכה בעולם

 

בקיבוץ אילות השכן חגגו השבוע את הכנת רולדת התמרים הארוכה בעולם שהגיעה לאורך 57 מ'. מי שלא ויתרו על הגעה למעמד וביס מהטעים הזה היו תושבות הקיבוץ אמא אפרת פטיטו (גננת) והג'וניורית בת השנה וחצי גילי שנהנו מכל ההמולה ומשבירת השיא.


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש