פרסומת
דלג

נשיקות - מדור החברה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 18/10/2019 10:32 ● מה נשמע 622
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ'
נשיקות - מדור החברה של אילת

 

חגיגה של בשרים

 

ביאכטות אילת מתקיימים לא מעט אירועים . חלק מהחוגגים מסתפקים באוכל המוגש על ידי צוות הספינה וחלק דואגים שאת האירוע ילוו שפים מקצועיים . באחד מהאירועים האחרונים פגשנו את האחים בר ורוי מזרחי הבעלים של חגיגת בשרים מנצחים על אירוע חינה  שהתקיים על הספינה. הם יחד עם הצוות שלצידם גררו מחמאות שלא הפסיקו הרבה אחרי שהספינה חזרה אל המרינה. בתמונה יחד עם מנהל החברה דור קופיטו וצוות העוזרים שלהם שגרמו לאירוע להיות מושלם.

 

צוות לעניין

 

יש טיול ויש טיול של הצופים. וכשמדובר בטיולי ילדים הקשורים למשרד החינוך, אין פלא שהצוות המלווה בשכר הוא הטוב ביותר. בטיול פתיחת השנה האחרון של שבט צופי אילת נקלטו ארבעת אנשי הליווי- נושאי נשק וחובשים מטעם חברת 'אי טים' שעושים את העבודה בנאמנות, מקצועיות וסופר אחריות. וכשהילדים בידיים שלהם, ההורים יכולים לישון בשקט: מימין לשמאל: ירדן, יורם, -----

 

ותודה לנו

 

באחד מימות השבוע שעבר הגיעה למשרדי 'ערב ערב' באילת אימו של עו"ד לאון בן נס, בן אילת, שהגה את רעיון מצעד הגבורה שהולך ופושט בכל רחבי הארץ, שביקשה בשם העוסקים בדבר להודות למערכות העיתונים 'ערב ערב' ו'מה נשמע' מבית 'ערב ערב' על הכתבות, הפרגון והרוח הגבית לה זוכה פעילות הקודש הזו באילת. בחולצה, כובע ותעודת הערכה מרגשת בה היה כתוב: "בעזרתכם אנו יוצרים פרויקט לאומי במסגרתו נזכיר ונזכור שהשורדים והנספים בשואה הם הגיבורים האמיתיים. אלו שברגע קטן כגדול בחרו להתגבר על הקשיים ולעשות צעד נוסף קדימה. כמוהם- גם אנחנו מקווים להתקדם יותר". ומי צריך יותר.

 

ככה ייעשה למצטיינת

 

לינדה ממן, מתנדבת פעילה במועדון החברתי של עמותת 'אנוש' באילת, קיבלה לאחרונה תעודת הצטיינות כאות הוקרה על פועלה במסגרת המועדון. את התעודה קיבלה לינדה בכנס העובדים השנתי שהתקיים בקיסריה, בנוכחות נשיאת העמותה צופית גרנט. מה שאומר שגם כשעושים את העבודה בשקט יש מי שרואה ומעריך את העשייה.  ייישר כוח על המסירות, הנתינה והאהבה שאת מעניקה למקום ולאנשים!

 

מעשנים ביחד

 

ה.ב סחר שיווק והפצה בע"מ, סוכנות המזון שבבעלותם של רוסטי ובוריס, המשווקים מגוון מוצרי מזון לשוק הסיטונאי והקמעונאי: בשרים, סלטים, קינוחים, ירקות קלופים ועוד, לא מפסיקים להפתיע עם מעשנות בשר סופר מקצועיות שהופכות לאט אבל בטוח לאורחות קבועות בחצרות של משפחות אילתיות רבות. בתמונה: ייחד עם איש השיווק שלהם רמי לגזיאל.

 

אלף כבאים לא יצליחו לכבות אותה

 

את טוהר נחמן כבר הכרנו לכם בעבר וזכיתם להכיר צעירה די חדשה בעיר שלא מפסיקה לפרגן לבעלי עסקים טובים ולמלאכים של אילת. הפעם טוהר מפרגנת ל- 54 לוחמי האש של אילת שדואגים ומסייעים עם כל סכנה שהחיים מזמנים לבעלי חיים, בני אדם ורכוש.

טוהר הגיעה לביקור בתחנה באילת והכירה צוות מטורף של מדהימים ואחת מדהימה, ואף זכתה לראותם אותם בלייב מתארגנים בעקבות קריאת חירום שקיבלו. בתמונה יחד עם לוחם האש רוי לוי.

 

הכנות לשבת

 

משה שניידר, המומחה למכונות תפירה באילת, הגיע ל'כפות תמרים' בקיבוץ איילות להתפנק באוכל מוכן לשבת, וכמובן לא ויתר על תמונה עם דוד לוי חבר הקיבוץ.

 

עד לרמת ההלחמה

 

לא מתפשרים. זה המוטו לפיו פועל יהונתן ארוך, מנכ״ל מכללת יסודות - מ.מ.א. לאורך 40 שנות פעילות המכללה. זאת בדיוק הסיבה שבמכללה דואגים לעבוד עם הציוד המתקדם ביותר, תוכנית הלימודים המקצועית ביותר וכמובן עם צוות המורים המקצועי ביותר. בקורסי הסייבר והייטק הסטודנטים זוכים לתרגול במעבדה הצמודה לכיתת הלימוד, שם הם מתרגלים התקנת שרתים, סידור כבלים, הלחמת רכבים בסמארטפונים, מחשבים, אלקטרוניקה ועוד. אם מעניין אתכם שהילד שלכם ילמד את אחד ממקצועות העתיד- אבטחת מידע, מנהל רשתות, מערכות סיסקו, טכנאי סמארטפונים וטאבלטים ועוד, מכללת יסודות מ.מ.א היא המקום בשבילם.


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש