פרסומת
דלג

נוסע בטיסת ישראייר נתפס כשהוא מעשן באנג בשירותי המטוס

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 18/10/2019 11:04 ● ערב ערב 2937
משטרת ישראל עצרה ביום חמישי שעבר (10.10) תושב אילת בן 45 לאחר שזה נתפס כשהוא מעשן באנג עם גראס בשירותי המטוס ● הנוסע אף ניסה ''לשחד'' את הדייל שלא יסגירו למשטרה בתמורה ל''פרח''
נוסע בטיסת ישראייר נתפס כשהוא מעשן באנג בשירותי המטוס

תושב אילת בן 45, מצא לעצמו דרך ייחודית, שלא לומר מקורית, להעביר את הטיסה מחיפה לאילת. זמן קצר לאחר המראת המטוס הסתגר הלה בשירותי המטוס והחל לעשן באנג עם מריחואנה. דיילים של חברת התעופה ישראייר הריחו אתמול (יום ה') ריח מוזר במהלך טיסה מחיפה לאילת. לתדהמתם הם גילו כי אחד הנוסעים השתמש בתא השירותים במטרה לעשן קנאביס באמצעות "באנג". האיש, תושב אילת בן 45, נחקר לאחר הנחיתה בשדה התעופה רמון. החשוד נתפס על ידי צוות שוטרים עם נחיתת המטוס בשדה התעופה רמון. בחיפוש על גופו של הנוסע נתפס באנג וחומר נוסף החשוד כקאנביס. האיש עוכב לתחנת משטרת אילת, שם נחקר בעבירה לפי חוק הטיס, בסיומה שוחרר.


מהמשטרה נמסר: "מעבר לכך שמדובר בעבירה לפי פקודת הסמים, מעשיו של החשוד יכלו לסכן את בטחון הטיסה, שלום הנוסעים וצוות המטוס". 


מחברת ישראייר נמסר: "אנו מתייחסים למקרים שכאלו בחומרה רבה. הצוות דיווח בזמן אמת למשטרה שהמתינה לנוסע. ישראייר שמה בראש מעייניה את בטיחות וביטחון הנוסעים ואינה מתפשרת בנושא".


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש