פרסומת
דלג

הליגה למקומות עבודה יוצאת לדרך

מאת: אמנון יעקובוביץ ● צילום: מערכת ערב ערב ● 31/10/2019 08:46 ● מה נשמע 624
בשבוע הבא תצא לדרך ליגת הקטרגל למקומות עבודה בעיר בסימן של צמיחה ותוספת של קבוצות חדשות ומעניינות ● קבוצות העירייה ורשות 2, זוכות הליגות הראשונה והשנייה ינסו גם השנה לשמור על תוארן ולא בקלות
הליגה למקומות עבודה יוצאת לדרך
אלופי ליגה א' בעונה שעברה. קבוצת העירייה

חיידק הספורט שכובש את כל הארץ, לא פוסח בשנים האחרונות גם על ספורטאי מקומות העבודה שיותר ויותר מהן מצטרפים לפעילות הליגה בעיר ובעיקר לפעילות ליגת קט הרגל שתתחיל בשבוע הבא את פעילותה בסימן של צמיחה משמעותית בכמות הקבוצות והספורטאים שיקחו בה חלק. גם השנה יפעלו ליגה ראשונה וליגה שנייה כשלכל אחת מהן יש ספונסר נפרד. את החסות לליגה הראשונה בה ישחקו 7 קבוצות תעניק ביטי ואת החסות לליגה השנייה הכוללת 9 קבוצות, תעניק יאמי יאמי. 
בליגה הראשונה ליגת ביטי ישחקו הקבוצות: עירייה, רשות 1, ישרוטל, יאמי יאמי, ש.ב אבטחה,, סלינה/קריזי, הלב הרחב/ שיש ארז.
בליגה השנייה- ליגת יאמי יאמי ישחקו הקבוצות:  רשות 2, כיבוי אש, משטרה , מכס, מקורות, איסי מחשבים, פלמ"ח אבטחה, קצ״א ובית החולים.
הליגות פועלות בשיטת הפלייאוף כששתי האחרונות בליגה הראשונה ירדו ליגה בסוף העונה ושתי הראשונות בליגה השנייה יעלו לליגה הראשונה.
משחקים קשים ומאתגרים מצפים במהלך העונה הקרובה עם קבוצות חדשות ונמרצות שיותר מרוצות להוכיח את עצמן, כשמנגד הקבוצות הוותיקות ירצו להראות עליונות ונכונות.
בשנה שעבר זכו באליפות הליגה הראשונה- קבוצת העירייה ובאליפות הליגה השנייה- רשות 2. קבוצת ישרוטל זכתה בגביע לזכרו של בוגי ז"ל. קבוצות אלו ינסו מן הסתם גם העונה לשמור על תוארן.
משחקי הליגה למקומות עבודה יתקיימו באולם הספורט בגין בימי שני (ליגה ראשונה) ורביעי (ליגה שנייה בין השעות 18:30-22:30) כשהמחזורים הראשונים יצאו לדרך בשבוע הבא:
ביום שני ה – 4/11 לחיגת ביטי וביום רביעי ה – 6/11 ליגת יאמי יאמי.
בסיומו של כל משחק המתקיים בליגה, יבחר שחקן מצטיין שיזכה בפרס מתנה ביטי/ יאמי יאמי.


חדשות אילת - ערב ערב באילת    

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש