פרסומת
דלג

ספורט בלי תיק

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 6/11/2019 18:27 ● ערב ערב 2940
חודשיים וחצי אחרי שמחזיק תיק הספורט בעירייה אלי דהן התפטר מתפקידו, בעיריית אילת לא מינו עדיין מחזיק תיק ספורט חדש ● דהן: "כרגע אין מי שמפריע להם לעשות את מה שהם רוצים ומן הסתם אין מאושרים מהם... זו בדיוק הסיבה בגללה התפטרתי" ● ובתוך כך הפסידה עיריית אילת תקציב טוטו בגובה 600 אלף ש"ח לבניית מגרש ספורט בשכונה א' בגלל חלמאות לשמה
ספורט בלי תיק
"המפלגה שלנו לא רוצה את התיק אם זו דרך ההתנהלות". דהן

לפני חודשיים וחצי הודיע מחזיק תיק הספורט בעירייה, אלי דהן, חבר סיעת ים, כי הוא מתפטר מתפקידו כמחזיק תיק הספורט בעירייה. דהן שהחזיק בתפקיד תשעה חודשים בלבד הבהיר כי הוא משמש חותמת גומי בלבד ואף אחד לא שואל אותו, אלא שצמרת העירייה מקבלת החלטות בנושא הספורט לגמרי לבד. "ומאחר ואני מרגיש שאני מפריע ואין לי שום תפקיד באמת, החלטתי לזוז הצידה", הסביר אז דהן. בפועל אמנם נעשו ניסיונות להניא את דהן מהחלטתו, אלא שדהן בתמיכת סיעתו החליטו שלא לקחת על עצמם שוב את תיק הספורט. 
אלא שמאז ועד היום לא מינו בעיריית אילת מחזיק תיק ספורט חדש כנדרש. "בדיוק כמו שהיה כשאני הייתי מחזיק תיק הספורט, מנכ"ל העירייה עושה הכל לבד. הם אמנם אמורים למנות מישהו תחתי אבל נוח להם שלא יפריעו להם בדרך והם הכי מאושרים", הבהיר השבוע אלי דהן.


למה לא מונה נציג אחר מסיעת ים?
"המפלגה שלנו לא רוצה את התיק אם זו דרך ההתנהלות. הם ביקשו ממני לחזור אבל אני והסיעה לא רצינו כי לא ראינו איך הדברים משתפרים וכמו שזה המצב ככה גם הספורט בעיר נראה".


הספורט תקוע, המגרשים תקועים


עובדה זו מסבירה בין השאר את מצבם התקוע של מגרשי הכדורסל בעיר- באולם אלון, בו אף אחד לא יכול להסביר איפה ולמה תיקון הגג תקוע כבר חודשים ארוכים. במקביל גם העבודות לתיקון מגרש הספורט של גולדווטר לא מתקדמות למרות שהובטח כי האולם יהיה מוכן כבר בשבוע שעבר. לכל אלו יש להוסיף את מגרש שח"ב שאמור היה לקום בשכונה א' בקרבת האוניברסיטה- מגרש דשא סינטטי שמומן במרביתו על ידי הטוטו בסכום של כ-600 אלף ₪ ואולם מאחר שהיה בעירייה מי שביקש להעביר את הקמת המגרש לרובע 11 העניינים התעכבו עד שבטוטו הבהירו כי מי שלא משתמש בתקציב עד לחודש אוגוסט יאבד אותו, וכך אבדו לעיריית אילת 600 אלף ₪ ומגרש דשא סיננטי.
מגרש דשא סינטטי אחר שאמור היה לקום במקום בו ניצב כיום מגרש קט הרגל של בית הספר 'ים סוף' במימון עירייה, אף הוא טרם יצא לפועל בניגוד להבטחות קודמות. כך או כך גורמים בתחום הספורט מבהירים השבוע כי אולי מחזיק תיק ספורט אינו בעל סמכויות רבות, ועדיין בהעדרו אין מי שידחוף קדימה את נושא הספורט בעיר ושיפור המתקנים.


את תגובת עיריית אילת לא קיבלנו עד לסגירת הגיליון.


חדשות אילת - ערב ערב באילת    

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש