פרסומת
דלג

לטיול יצאנו

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 13/11/2019 18:17 ● ערב ערב 2941
לכולם היה ברור שהגרלת שמינית הגמר של הפועל יוסי אברהמי אילת מול האלופה מכבי תל אביב לא תהייה פשוטה ● לכולם גם היה ברור שבעונה תקציבית בה מהדקים חגורה ורוצה להישאר עם הראש מעל המים, מפעל הגביע הוא לא מאסט ● ועדיין תצוגה יפה של אילת במחצית הראשונה עוד עוררה תקוות לסיפור סינדרלה, אלא שלא לכל האגדות יש סוף טוב ובסיום ניצחון לאלופה 76:97 שממשיכה לרבע הגמר
לטיול יצאנו

תוצאת הסיום של המשחק בין האלופה מכבי תל אביב לבין הפועל יוסי אברהמי אילת לא משקפת את תחילת המשחק. ממש כמו במשחק הליגה מול מכבי תל אביב, גם הפעם אילת פתחה טוב ונדמה היה שעם כאלו אנרגיות ורעב הכל עוד יכול להיות. בכל פעם שמכבי עמוקת הספסל ניסתה לברוח, שחקני אילת לא ויתרו וצימקו כשהם נשארים במשחק, קרוב ועל בטוח. ברבע הראשון זה נגמר בתוצאה 17:23 למכבי, במחצית זה היה 35:40 למכבי וברבע השלישי אילת כבר צימקה ל -46:45 אבל זה בדיוק מה שהיו צריכים הצהובים כדי לצאת מהשאננות, לשפר את ההגנה ולא לחטוף סל שלוש דקות ברציפות כשהם מצליחים רק עכשיו לברוח ולהשאיר את שחקני אילת מאחור. הרבע השלישי הסתיים בתוצאה 52:63 למכבי וברבע האחרון כבר נדמה היה שלאילת דלילת הספסל לא נותר עוד אוויר במפרשים. מכבי עשו על המגרש כל מה שהם רוצים כשאילת נגררת עד לסיום 76:97 לאלופה שממשיכה בבטחה לשלב רבע הגמר ומשאירה את אילת להתמקד במלחמות הליגה.
קלעו לאילת: מנקו ושולדבראנד- 17 נק' כ"א, דבנפורט- 16 נק', טרל- 11 נק', בן שימול וגורדון- 5 נק' כ"א, בן צבי- 3 נק', תומפסון- 2 נק'.

ביום ראשון ה-17/11 תצא אילת למשחק חוץ מול נס ציונה הצמודה שלה בטבלת הליגה.


חדשות אילת - ערב ערב באילת    

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש