פרסומת
דלג

קבוצת כראל קיבלה היתר להקמת מלון 'בראון 42' באילת

מאת: מערכת ערב ערב ● 27/11/2019 16:53 ● ערב ערב 2943
הוועדה המקומית באילת אישרה מתן ההיתר בתנאים להקמת קומפלקס המלונאות והמגורים של היזם אבי כראל ● על פי הערכות, במהלך ינואר 2020 יחלו עבודות חפירה ודיפון
קבוצת כראל קיבלה היתר להקמת מלון 'בראון 42' באילת
מתחם המלונאות של אבי כראל באילת ● צילום:Studio 251

קבוצת כראל אחזקות, המקימה באילת את קומפלקס המגורים והמלונאות 'בראון 42', מדווחת כי הפרויקט קיבל היתר בתנאים מהוועדה המקומית באילת  בראון 42 באילת. זהו ההיתר הראשון שניתן בעיר להקמת מלון חדש אחרי למעלה מ-17 שנה.
אבי כראל, מייסד קבוצת כראל אחזקות, מסר כי "אני שמח על קבלת ההיתר ומאמין כי כבר במהלך חודש ינואר נתחיל בעבודות החפירה והדיפון להקמת קומפלקס המלונאות והמגורים בראון 42. מדובר במלון חדש שייבנה בעיר אחרי 17 שנה ומתחם מגורים הכולל 223 יח"ד. בראון 42 הוא הסנונית הראשונה בהיקף הפרויקטים שצפויים לצאת לדרך בעיר אילת, ואני מעריך שיזמים נוספים יזהו את הפוטנציאל בעיר וישקיעו בשער הדרומי של מדינת ישראל".

מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת: "אנו מברכים את היזם אבי כראל, שראה באילת יעד אטרקטיבי להשקעה. כיזם אילתי התאים אבי את הפרויקט לצרכי ומאפייני העיר, גם כעיר תיירות בינלאומית וגם כעיר בעלת פוטנציאל פיתוח אדיר עם שדה תעופה בינלאומי חדש בצפון העיר. הפרויקט של היזם אבי כראל עם רשת בראון מצטרף לפרויקטים נוספים בעיר ביניהם, פיתוח שטח השדה הישן, בניית קריית ספורט בינלאומית ובהמשך מרכז ירידים וכנסים, מתחם גולף, הסכם גג שכולל בניית שכונות מגורים חדשות, בתי מלון ועוד".
קומפלקס המגורים והמלונאות בראון 42 כולל 223 דירות בנות 2 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים בבעלות פרטית וכן מלון חמישה כוכבים הכולל 155 חדרים. הקומפלקס תוכנן על ידי אדריכל העל יהודה פייגין. מתחם המגורים בקומפלקס מופרד מהמלונאות והדירות למגורים נמצאות בבעלות הדיירים בטאבו. כראל מציעה במתחם דירת 2 חדרים בשטח של כ-50 מ"ר ומרפסת של 14 מ"ר במחיר של החל מ-1.2 מיליון שקל ודירות גן החל מ-1.35 מיליון שקל.
רשת מלונות בראון תנהל את המלון בקומפלקס לאחר שחתמה על הסכם ניהול עם כראל אחזקות. מדובר בהסכם ל-25 שנה בהיקף כספי של כ-180 מיליון שקל. בראון 42 ממוקם על כביש הערבה ובצמוד לשדה התעופה הישן שנסגר.


חדשות אילת - ערב ערב באילת    

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש