פרסומת
דלג

למקומות היכון רוץ...

מאת: מערכת ערב ערב ● 29/11/2019 22:24 ● ערב ערב 2943
כ-4000 רצים ורצות הוזנקו הבוקר באילת זו הפעם ה-9 לרגל המרתון המדברי - המסלול היפה והפראי ביותר בישראל!
למקומות היכון רוץ...
המרתון המדברי אילת ● צילום: באדיבות מרתון ישראל sportphotography

מרוץ המרתון המדברי ידוע כמרוץ היחידי שתחילתו במדבר וסיומו על קו ים סוף והנו היחידי בישראל המשלב נוף מדברי עם נוף ים. מדובר במסע של ריצה סביב הרי אילת, המקיפים את העיר, נחל נטפים, עמודי עמרם, נחל רודד ועוד.

המרוץ יצא לדרך ביוזמת ובהפקת חברת מרתון ישראל, המתמחה באירועי קונספט ייחודיים בעולם הריצה, יחד עם עיריית אילת.

עופר פדן מנכ"ל חברת מרתון ישראל מוסר: "האירוע הזה שם את ישראל ואת אילת במרכז המרתונים בעולם, מרגש לראות 500 רצים שמגיעים מ-37 מדינות שונות לקחת חלק ושנה הבאה אנחנו מקווים לאלפי רצים שישתתפו במרתון הבינלאומי״.

ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי מוסר : "גאה להזניק ולפתוח את חג המרתון של אילת, בזכות המשאבים הטבעיים של אילת לצד השקעה במתקני הספורט, הפכה אילת בשנים האחרונות לעיר ספורט בינלאומית המארחת אליפויות בינלאומיות בענפים השונים לצד תחרויות בספורט עממי וטורנירים. המרתון המדברי, שהתחיל באילת לפני עשור עם עשרות רצים הפך לאירוע בינלאומי סוחף עם מאות רצים מכל העולם, באמצעותו אנו חושפים את נופיה הקסומים של עירנו בפני רצים וצופים מהארץ ומהעולם.״

יורם אורנשטיין , מנכ"ל מרכז הפועל  מוסר: " אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם חברת מרתון ישראל ועירית אילת ביצירה הנפלאה של המרתון המדברי, מהמרתונים המעניינים בעולם ומאחל לכולם בהצלחה".

אמיר הלוי מנכל משרד התיירות מזניק ״תהנו בריצה יש לנו מרתונים שבזכותם אנחנו שוברים שיאים בתיירות בהצלחה לכל הרצים מחו״ל״

 

חדשות אילת והערבה - ערב ערב באילת

 

 

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש