פרסומת
דלג

חנות קטנה ומטריפה

מאת: מערכת ערב ערב ● ● ערב ערב 2380
לרגל יום האהבה, קפצתי לביקור בחנות מין . יש מי שמשוטט לאור ירח מלא וכותב שירים מלנכוליים לאהובה שאבדה או שכמעט הייתה . הטרנד הזה שייך לעידן הרומנטיקה של בטהובן וגתה עם 'ייסורי ורתר הצעיר' . עברנו עידן וקפצנו היישר אל עידן המכונה שבו אנחנו מתאהבים וירטואלית, מסמסים רגשות ועושים סקס עם בטריות . בעידן הזה, אהבה אמיתית פירושה מין סוער מגובה במכשור הולם

מאת: בטי בלום"אומרים לנו שיש סקס אחר
טוב שמישהו יודע על זה
יש סקס אחר בעולם אחר
נשים חטובות שיודעות יותר
למה לא יביאו כמה
ללמד את נשינו היגעות?
כי כבר אנחנו עייפים מאד מנשינו הבתולות
וכל הזמן מראים לנו בתמונות
יש משהו אחר אנחנו מרגישים שזה לא סתם...".
[יונה וולך]

היום אנחנו פחות בקטע של חנויות שמוכרות גלויות ברכה עם שושנים ודובונים חביקים. למעשה, הדובי היחיד שתמצאו ב'ארוס', חנות המין הוותיקה בעיר, שממוקמת לשמחתי ליד חנות ששמה 'ידי זהב', מחייך מעל טבעת שמולבשת על הפין ומטרתו לספק גירוי ממושך היישר לדגדגן.

עוגן הרם
בחנות אני מוצאת את אודו הגרמני שעליו אפשר לומר- הנה אדם שיש לו סיפוק במקום עבודתו. אודו מספר בגאווה שאת מוצרי המין הטובים ביותר מייצרת גרמניה. "באירופה אביזרי מין הם כמו מלח ופלפל בזמן הארוחה. כל אחד מחזיק במגירה שלצד המיטה אביזר שמטרתו הגברת ההנאה", אומר אודו.
הרבה יותר משוחררים באירופה, בישראל גם לפרסם תמונה של ויברטור – אסור. מה שלא יודעים – לא מהנה.
אודו הוא סבא לששה נכדים, שלא מתביישים להגיד במה סבא עובד. "הצעיר שבהם סיפר בבית הספר שלסבא יש חנות סקס וכולם היו מבסוטים מזה", אומר אודו. בהתחלה אני מהססת להביט בתנועות רחבות לצדדים. מכל עבר צץ לו אבר שאינו מותיר מקום לדמיון לגבי התפקיד הספציפי שהוא ממלא. אולם כשאני נתקלת בוויברטור שמעוצב כקלח תירס, חרדותיי מתחילות להתפוגג, מה כבר יכול רע בתירס?

תירס?
"זה יותר בשביל הגימיק", אומר אודו, שמאחוריו עומד ויברטור בגודל של חצי מטר.

חצי מטר?!
"יש אנשים שרואים בסרטים ויש להם פנטזיות", אומר אודו בשלווה ופורש לפניי שלל בובות מין מתנפחות. בשלב זה, אני מפסיקה לשאול. יש מכשירים שמעוצבים כאברי מין נשיים כולל אחד בעל לשון. יש אחד דמוי עוגן שנועד לגירוי הדגדגן, הנרתיק ופי הטבעת בו זמנית והוא גם רוטט כדת וכדין ויש ארנבים זעירים שמעוצבים כמחזיקי מפתחות. סימפטי במיוחד הוא דולפין שובב שהקימור שעל גבו נועד להגיע ישירות אל נקודת הג'י של האשה שנמצאת, לפי אודו: "בהמשך הדגדגן קצת פנימה ולמעלה", מקום שרוב הגברים לא מצליחים להגיע אליו. סוג של הומור מעוות של הטבע ששם את הנקודות האלו במקומות לא הגיוניים.

אפרופו נקודת ג'י, מה זה אמור להביע שנקודת הג'י של הגברים נמצאת בפי הטבעת?
אודו מוציא בשתיקה מגוון ויברטורים ועזרים אנאליים שנועדו לגירוי האיזור הגברי הלא ממש נחשק הזה. "ישראלים אומרים כשאני מציע להם את העזרים האלו - 'מה אני הומו?', אבל אלו שטויות. שינסו ואז יבינו", אומר הטבטוני רחב הגולגולת. לדבריו, אמצעי טכני פשוט יכול לשפר את איכות חיי המין להפליא. "חבל שלא נכנסים יותר אנשים לחנות מין מקצועית כדי להתייעץ. נכנסו אלינו נשים שסבלו שנים מכאב בעת קיום יחסי מין. הן קנו שמן לסיכוך, וחיי המין שלהן התחילו לפרוח". שיא הפריחה הוא מן הסתם ויברטור עם חגורה שנשים חוגרות כשמתחשק להן לחדור לאן שהוא.

בממלכת ה'לטקס'
אחרי שמיפינו את איזורי החשק, נעשה קצת יותר ברור שמין טוב אולי מתחיל בין האוזניים כפי שהפסיכולוגים אוהבים לומר, אבל אין ספק שהחגיגה האמיתית נמצאת בין הרגליים.
"הגוף כולו מלא איזורים ארוגניים", מוחה אודו ושולף שלל בגדים תחתונים לאשה ולגבר. ת'אמת, אני מתאפקת שלא לצחוק. איך אפשר שלא לגחך מול תחתון חוטיני גברי שמקדימה מתנופף נחש או חדק של פיל או אפילו צינור שעליו מסומנים הסנטימטרים? על יוהאן הדוגמן החטוב, שאי אפשר שלא להבחין שיש עליו 'ציוד כבד', התחתון הזה עוד איכשהו עובר, אבל אצל שלמה מהמכולת אני בספק רב... גם אם נניח שהכרס הישראלית המשתפלת לא תסתיר את שכיית החמדה העיצובית הזו. אודו מתחיל להבין שבפולניה עסקינן. וכשאני עוצרת מול מגוון הטבעות הרוטטות העשויות ג'לי או מכוסות בנקודות מחוספסות ומעירה בטוב לב אימהי שאלו יכולות לשמש מנשכים מצוינים עבור תינוקות שמצמיחים שיניים, הוא כבר מעבר לייאוש. ליד ארון התצוגה של הסאדו אנחנו מתגברים על המשבר. מול שלל קולרים, מסכות, מחסומי פה עגולים כולל אחד בצורת כדורסל דווקא ושוטים להצלפה, אני מעירה שזה מזכיר לי את חג הפורים, ואודו, למרות ההבטחות שלו בדבר היותו ניטרלי ורחב אופקים, פורץ בצחוק ספונטאני: "את זה עוד לא שמעתי", הוא אומר.

יש קהילת סאדו פעילה באילת?
"אני לא יכול לענות על זה", הוא משיב. "אם אתה מוכר את כל הציוד הזה, אז כנראה שכן", אני עונה באדיבות במקומו.
זהו ארון תצוגה מרתק מכיוון שמי לא היתה רוצה להצליף בבעלה מדי פעם? ואיזה בעל לא היה חולם לסתום לאשתו את הפה ולעשות איתה סקס פרוע וחסר מעצורים ולעזאזל הנימוס? סקס טוב יגיד לכם וילהלם רייך הוא בריא. הוא מעביר את אנרגיית החיים בכל הגוף כולל חיזוק ההילה בשלל צבעים. אם כי הוא בטח לא התכוון לסימני הצלפה ולחבורות כחולות-סגולות.

זונות באות להצטייד אצלך?
"גם על זה אני לא יכול לענות", הוא נחרד, "אבל לא מעט אמהות באות עם הבנות שלהן להצטייד אצלי". זה סוג חדש של הורות טובה שלא הייתי מודעת לו עד כה. אני יכולה לדמיין את הבת ביום חתונתה, מרפרפת בריסיה בביישנות בתולית ומודה מקרב לב להוריה שהביאוה עד הלום: "אמא שלי לימדה אותי את הדבר הכי חשוב בחיים: איך להגיע למולטי אורגזם, וזה עוד לפני שהגעתי לגיל שלושים כשמאחוריי מאות משגלים מאכזבים".

מאז פתיחת החנות, הפכת למאהב טוב יותר?
"לא. הכרתי את כל זה עוד קודם. אני הרי מגרמניה", עונה אודו, ששום טעם אנושי בתחום המיני אינו זר לו. אגב, מגוון טעמים, אודו מראה לי מגוון קרמים ושמנים בטעמים שונים: וניל, תות, שוקולד ועוד למריחה טרם ביצוע מין אוראלי. ועל זה נאמר בפה מלא: בתאבון וחג אהבה שמח.

שתפו את הכתבה בפייסבוק