פרסומת
דלג

מהבלון מעל שכונת 'הדקל' רואים את הים

מאת: עומר כרמון ● ● ערב ערב 2439
מדוע ריחף בלון מעל שכונת 'הדקל'? . עו"ד אסתר סגל כהנא, מנכ"ל חברת 'סייפן בנייה ופרויקטים': "במסגרת פרויקט 'פינוי בינוי', ייבנה ברחוב גשרון פרויקט יוקרתי שבו שלושה מגדלים וגן של דונם וחצי לרווחת התושבים. הבלון צילם את אילת כדי להמחיש לדיירים את הנוף המרהיב שישתקף לרוכשי הדירות"

ביום שישי האחרון הופתעו תושבי אילת לגלון צפלין מרחף מעל שכונת 'הדקל'. לא מדובר בבלון החדש של משטרת התנועה שמנסה לחשוף עברייני תנועה מעל כביש הערבה, אלא בספינת אוויר מצוידת במצלמות, ששוגרה כדי לסייע בשיווק מתחם דירות חדש שמתוכנן לקום בשכונה המוזנחת.

עו"ד אסתר סגל כהנא, המנכ"ל ואחת הבעלים של חברת 'סייפן בנייה ופרויקטים', סיפרה ל'ערב ערב' במה מדובר: "אנחנו עושים פרויקט ל'פינוי בינוי' ברחוב גשרון בשכונת הדקל שייקרא 'לב העיר אילת בדקל'. הכוונה היא להרוס את ארבעת הבניינים הישנים במקום, ולהקים במקומם שלושה מגדלים: שניים בני 20 קומות, וביניהם: מגדל בן 17 קומות. הפרויקט יהיה בצורת ח', שבמרכזו גן של דונם וחצי לרווחת התושבים. גן מאוד יפה. בנוסף יהיו במקום שלוש קומות של חנייה תת-קרקעית, מחסן לכל דירה, חדר כושר ושומר בכניסה. זה יהי הפרויקט שאין כמוהו באילת. ביום שישי הוצאנו בלון שיצלם את העיר כדי להמחיש את הנוף המרהיב שיתגלה לדיירי הפרויקט. יש דירות בהן יראו את הים מקומה שנייה, ויש דירות שיראו בהן את הים מקומה רביעית. נוף משגע. ברוב הדירות יהיו מרפסות גדולות שפונות לים. זה יהיה פרויקט מאוד יוקרתי שתוכנן בידי רועי יצחקי, מתכנן מאוד מוכשר מצרפת. ושותפים בו גם מיטב המתכננים בתחום הנוי והתחבורה".

עו"ד אסתר סגל כהנא, הוסיפה כי פרויקט 'פינוי בינוי' ברחוב גשרון קיבל כבר את אישור משרד השיכון הבינוי לדבריה, כל דייר המתגורר כיום במתחם, יזכה לדירה חלופית יוקרתית, גדולה יותר מדירתו הישנה שתיהרס.

לשאלה האם הדמיית הנוף שתוצג לדיירים העתידיים ב'לב העיר אילת בדקל' לקחה בחשבון את הפרויקטים העתידיים המתוכננים בשדרות התמרים? הבטיחה מנכ"ל חברת 'סייפן בנייה ופרויקטים', כי הנוף המרהיב לים לא יוסתר.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש