פרסומת
דלג

ויהי אור

מאת: ● ● ערב ערב 2065
בשכונת גנים באילת מתלוננים כי שלטי התאורה של שמות הרחובות לא דולקים כבר מספר שבועות . מספר תושבים כבר התלוננו למוקד 106 אך לשווא, תאורת השילוט לא תוקנה. אך ראו זה פלא מערכת ערב ערב התערבה והנה נס,ויהי אור.

שכונת גנים, שכונה אילתית בנויה לתפארת תושבים הגרים בשכונה אומרים ,"הארנונה גבוהה וכגובה הארנונה כך גבוהות הציפיות מצידנו לגבי התיחזוק השוטף של השכונה ."הבעיה היא תאורה , שלטי שמות הרחוב לא מוארים" טוען תושב כעוס . סיבוב קצר בשכונה בערב הוכיח, כי אכן אין אור בשלטי שמות הרחוב. תושבת השכונה שעסקה באותו הרגע בתליית כביסה מחייכת ואומרת," אני לא רוצה להיות קטנונית, אבל אנשים המחפשים את בייתי לא מוצאים , בגלל שאי אפשר לראות את השמות בלילה . אני משלמת מיסי עיריה כל כך גבוהים ומצפה שלפחות שלטי שמות הרחובות יהיו מוארים כיאות , אין שום סיבה שבעולם שכבר מספר שבועות לא טיפלו בנושא"

אין עם מי לדבר
יוסי לב תושב נוסף, מספר כי פנה מספר פעמים למוקד 106 , ענו לו באדיבות כי העניין יטופל. "לא דובים ולא יער" . לאחר מספר פניות ללא תוצאה, שלח יוסי מכתב לדוברת העיריה, במכתבו כתב על הבעיה ועל ניסיונותיו החוזרים ונשנים להתלונן ב106 וללא כל תוצאה,עדיין אין אור בשלטים. דוברת העירייה שלחה תגובה מיידית ומסרה ליוסי מספר טלפונים של אנשים שעליו לשוחח עמם כדי לפתור את הבעיה ואכן יוסי פנה אל אחד מהאנשים ברשימה. לאחר שיחת טלפון, הובטח לו כי העניין יטופל תוך 24 שעות, יוסי חיכה אך העניין לא טופל. יוסי לא התעצל וניסה את מזלו שנית, הפעם הבטיחו לו שיחליפו נורות ואכן במשעול בו גר יוסי הוחלפו הנורות .

עדיין חשוך
תושב אחר עמו שוחחנו מחייך ואומר "תראי עדיין חשוך, למרות שהתלוננתי מספר פעמים". ואכן בשאר המשעולים לא תוקנו שלטי השמות. "כנראה צריך להיות נודניק כדי שיתוקנו את שלטי השמות ברחוב שלך ואולי צריך פרוטקציה".

ויהי אור
ואכן עוד לפני שפורסמה כתבה זו הסתובבנו בשכונת גנים וכל השלטים שם כבר תוקנו. "ויהי אור " חייכה תושבת השכונה ששוב תלתה כביסה.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש