פרסומת
דלג

נוק אאוט בני 'פלפלה' כפר קאסם–'קאזה דו ברזיל-אילת' 12: 2

מאת: ● ● ערב ערב 2458
1,500 צופים ראו ביום שישי את כפר קאסם מפרקת לרסיסים את 'קאזה דו ברזיל- אילת' ורושמת את התבוסה הקשה ביותר שחזה הענף. זליאט ודדון החולים לא הופיעו. משה ואזולאי פרשו לפני המשחק בגלל מיעוט דקות, ואילת היתה פשוט חושך. רז חיים: "זה היום הכי שחור שלנו בליגה". אבל המאמן והספונסר, אבי כראל, דווקא מצאו לנכון לפרגן לשחקנים. "זה יכול לקרות לכל קבוצה". ביום שישי, הקבוצה האילתית חופשית, אבל זו תהיה התקווה האחרונה, הפסד של אשקלון לכפר קאסם יעלה את אילת למשחקי ההצלבה

קבוצת כדורגל החופים של 'קאזה דו ברזיל- אילת' חוותה בשבוע שעבר את אחד ההפסדים הכואבים בליגה, מאז שהוקם הענף לפני כשלוש שנים. אדר זינו כבש צמד לאילת, אבל זה היה הרבה אחרי שכפר קאסם הצליחה לרמוס את הקבוצה של רז חיים.
בשליש הראשון, עלתה כפר קאסם ליתרון 3: 0. שער נוסף, עם פתיחת הרבע השני, שברה את האילתים, וכפר קאסם עשתה ככל העולה על רוחה במגרש. כל בעיטה שלהם מצאה את המסגרת.

חיים: "צריך לשכוח את המשחק הזה"


סיבות להפסד יש לא מעט. עד לפני המשחק, הסגל של הקבוצה התקצר בארבעה שחקנים. אדם דדון ולי זליאט הודיעו שהם חולים. אדיר משה ועידן אזולאי (הקטן) הודיעו שהם פורשים מהקבוצה, מכיוון שקיבלו דקות משחק מועטות. העומס על השחקנים, אימוני הקבוצה שעברו לימי חמישי בלבד, בגלל פתיחת האימונים של 'בני אילת' והשפיעו לא מעט על הגיבוש הקבוצתי. אם מוסיפים לזה את היכולת הגרועה שהציגו השחקנים, קל לחבר את המשוואה. למרות התבוסה, בחר המאמן, רז חיים לפרגן לשחקנים: "כל הכבוד לשחקנים שעוזבים את הבית ונוסעים בסופי שבוע למשחקי חוץ, חוזרים מאוחר הביתה ועושים זאת בהתנדבות מלאה", אמר רז, "דווקא עכשיו רציתי לחזק את השחקנים, לומר להם שלא קרה כלום. אני חושב שיש לנו קבוצה מצוינת, מה שקרה ביום שישי יכול לקרות לכל קבוצה. הגול הרביעי של כפר קאסם היה זה ששבר אותנו. בשני המשחקים לפני כן עקצו אותנו, זה פגע בנו מנטלית והמשחקים האלה קצת החלישו אותנו, לכן סף השבירה שלנו היה נמוך", הוסיף חיים. "זה היה היום הכי שחור שלנו בליגה. כפר קאסם הגיעו למשחק הזה מוכנים ולנו היו כמה בעיות. צריך לשכוח את המשחק הזה ודווקא עכשיו לחזק את השחקנים שמתאמצים. אני גאה בכל אחד ואחד מהשחקנים, אני סמוך ובטוח שבמשחק הבא, אם יהיה כזה, אנחנו נשחק על הכבוד שלנו ונוכיח לכולם שזה היה מקרה חד פעמי. אנחנו צריכים להרים את הראש ולהסתכל קדימה".

התקווה האחרונה


הצ'אנס האחרון של אילת יהיה ביום שישי. אילת אומנם תיהנה משבת חופשית ותצפה שכפר קאסם, שתשחק נגד 'משתלות פתאל אשקלון', תעשה עבורה את העבודה. הפסד של אשקלון, וקבוצת 'קאזה דו ברזיל- אילת' תעלה למשחקי ההישרדות. הפסד ישלח את הקבוצה של רז חיים למשחק ההישרדות. "יש לנו הרבה אוהדים באילת, שרוצים את הצלחת הקבוצה", אמר רז חיים לקראת השבוע הגורלי, "צריך לשנס מותניים, אנחנו מגיעים לישורת האחרונה, בתקווה שכפר קאסם ינצחו את אשקלון ונגיע למשחקי ההצלבה. לא רציתי להגיע לזה, אבל אנחנו תלויים בזה".