פרסומת
דלג

זודיאק

מאת: מערכת ערב ערב ● ● ערב ערב 2458
חיזוי באמצעות קלפי הטארוט תחזית אסטרולוגית לתאריכים 12.08.10 - 18.08.10 רחל ארז - יעוץ והכוונה על פי מסרים וידע רוחני דרך קלפי הטארוט 050-4242050 - 08-6334669
זודיאק

הקלפים מלמדים על הנאה מחמימות משפחתית ועודף פינוק ופרגון מהקרובים. תתכן רכישה של פריט מיוחד ויוצא דופן. פיצוי הבא מתחושת הבלימה והשמירה על הקיים שחוויתם לאחרונה. ראורגניזציה והערכות מחודשת. מדהים לגלות כיצד אתם מסוגלים לשנות כיוון ברגע שלמדתם להתבונן אנרגטית בדברים.
קיים מוטיב בקלפים שלכם שמורה על אפשרות של כיוון אנרגטי חדש. ישנה הבנה וצורך לחיות נכון וליהנות מהחיים. מומלץ לכם להתחבר לבני זוג קלילים שמניפים אתכם לתדר גבוה של מצב רוח וצחוק.
תתכן הפתעה במסגרת העבודה, דבר שלא חשבתם עליו כלל בשנה האחרונה. כל שינוי יביא הטבה.
הנטייה "התאומית" כה ילדותית שכאשר משהו לא פועל לפי מה שנראה לכם נכון אתם נסגרים והופכים לפסימיים. השבוע תלמדו שיעור מרגיע וחשוב. לעיתים גם לבני הזוג יש רצון, צורך ודעה. הקלפים שלכם מורים על פיצוי בכל הקשור לאהבה. אפשרו למתרחש לבוא על מקומו.
ישנה נטייה להפריז בנתינה ובעשייה. היכרות חדשה גורמת לכם להשתדלות יתרה. מוטיב של לחץ מהפן האישי. אתם נתקלים במה שכה ייחלתם לו אבל אולי אינכם בשלים עדיין לשינוי. מומלץ לכם לזרום ולהתאזן, הברומטר הפנימי זקוק לחידוש מרענן.
חתימה על חוזים מצריכה שימת לב יתרה לכל מה שלא כתוב בין השורות. כל החלטה שלכם בימים אלה מלווה בחשש ובסיכון. תקשיבו ללב ותיעזרו בשכל, מוטב לשתף את הסביבה הקרובה בתכניותיכם. שימרו על הדברים בסוד עד להגשמתם רק בכל הקשור לעבודה.
קיים צורך להתרחק מהמוכר והידוע בכדי שתוכלו להקשיב לרחשי ליבכם ללא צורך לתת דין וחשבון למקורבים. נטייה להיחלשות הגוף אולי התקררות. ישנה התלבטות רצינית בנוגע לתנאי המגורים. תרפו ותמתינו עד לאחר יום הולדתכם, הפתרונות יבואו לבד.
רוב הקלפים המדברים על שינויים גורליים נחים השבוע על המאזניים. שינויים מאוד משמעותיים בכל רמות החיים. הגלגל מקבל תפנית חיובית עבורכם. לידה, מוות, נישואין, גירושין, קניה או מכירה, שינוי קיצוני ומשמעותי. הכול לטובה.
אנרגיה של אהבה, חיזורים, התחנפות וכיופים. השבוע הקלפים מדברים על זרימה ומשב שמביא הכול בקלות יחסית. ראיונות עבודה מוצלחים, החלטות הקשורות לעתיד משותף, החלטה להרות.
תתרחקו מכבדות מעיקה, אשר לא מאפיינת את האנרגיה שלכם. הקלפים מבקשים להזהיר מיתר לחץ דם. תתמקדו במה שיש לכם, זה ייטיב ויעצים אתכם. אתם עמוסים אז תבקשו עזרה, כולם ישמחו לסייע. התמונה תתבהר לקראת חמישי.
התברכתם בתכונה- אירוח מלכותי. אתם מלכים ביכולת שלכם לארח, זה עושה לכם טוב וזה יקרה בשפע השבוע. ולמרות זאת אתם גם הרבה מחוץ לבית עושים חיים ובתנועה מתמדת. הוללות וכיופים אך תתכן גם החלטה להתפטר מהעבודה בהחלטה של רגע.
מגמת תקשורת ושיחות מאפיינת את השבוע. אתם בוחרים את העיתוי ופותרים אי הבנות. אתם מפצים את בני הבית על היעדרותכם המנטאלית ויוצרים אנרגיה בריאה וטובה יותר. העומס מונע בעדכם את היכולת לקבל החלטות משמעותיות. קחו הרף קל להטענות מחודשת.
פינוקי הגוף והנפש. התמודדות בערכאה המשפטית או מול הממסד. אתם חורגים מהתקציב ועלולים ליצור קושי בהמשך. רכישה מיותרת של דבר מה שנראה חיוני יתברר כטעות שקשה להחזיר. הגזמה והפרזה תחליש את הגוף מצאו את דרך האמצע בכל התחומים.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש