פרסומת
דלג

מיסטיקה

מאת: מערכת ערב ערב ● ● ערב ערב 2458
סיפורים מהחיים

הלורד אריסטו מכתב אימנו ועד לקבר אבותינו חובה לזכור החיים זו לא חזרה


1. החיים זו הפעם היחידה שיש לנו לנצל את כל כישרונותינו ולתת עכשיו וכאן את ההצגה הטובה ביותר שיש לנו.
2. מומלץ לזכור שלמרות שיש בעולם שבע מיליארד בני אדם, בניהם יהודים, נוצרים, מוסלמים, בודהיסטים, הינדים, שחורים, סינים ולבנים בפועל יש רק שני סוגים של בני אדם- יש בני אדם טובים ויש בני אדם רעים.
3. אם שואלים אתכם לשלומכם, אפשר לענות בחוש הומור ולומר גן עדן זה לא כאן ולגיהינום אני עושה הכל על מנת לא להגיע.
4. וכמשפט חכם אפשר גם לומר שלחלום תמיד מותר. מה שאסור זה לחיות בחלום.
5. אלה מאיתנו שעושים טוב ולא מוערכים, מרגישים רע, ואלה בינינו שעושים רע, מרגישים טוב כי כאלה הם. אז מה טוב יותר, מה רע יותר.
6. לפני שאתם יוצאים מפתח הדלת תמיד זכרו- אתם לא לגמרי לבושים עד שיש לכם חיוך מקסים על הפנים.
7. חובה להבין- אלוקים ברא אותנו ואנחנו יכולים לברוא את השטן מתוכנו, השתדלו להיות תמיד בני אלוקים.

8. לא משנה לאן תפנו בחייכם לכאן או לשם, תישארו תמיד מי שאתם ולעולם לא תוכלו ללכת לאיבוד כי תישארו בני אדם.
9. אלוקים ברא עבורנו את היקום, העולם, ולנו נתן את היכולת לבנות גבולות לחופש. אל תאבדו את היכולת הזו, אם אתם רוצים לא ליפול לתהום של אין ספור בעיות. אין כלום בחיים שהוא אין סופי ובמיוחד לא החופש.
10. אם איבדתם אדם יקר ואהוב אל תחשבו שלא תראו אותו יותר, תזכרו כמה היה נהדר כשהתראתם והייתם יחדיו.

11. החיים הם חיפוש אין סופי להגיע לשקט דרך חיפוש האושר, חיפוש האמת, חיפוש הצדק, חיפוש האהבה ואחרי חיפוש יסודי מגיעים אל המוות השקט והסופני.
12. המוות הוא איפה שמתחיל הנסתר, הבלתי ידוע, עולם שאף אחד לא שב משם, השקט שכל כך חיפשנו בחיים, הפך כהמשך הקשר בין המוות והחיים.

לפני 100 שנה היו כאן הרבה אנשים וגם להם היו, כמונו, חיים ועכשיו הם כבר כולם אבק. גם אנחנו בעוד 100 שנה נהיה כולנו אבק. כן, כל אלה שאתם רואים בקולנוע לידכם, כל אלה שעל חוף הים איתכם, כל אלה שקונים בסופר לצידכם, כן, כולנו לא נוכל לקחת איתנו לשם כלום, שום דבר, חוץ מזיכרונותינו היפים מחיינו. אני מייעץ לכם להגיע אלי לביתי באשדוד ובאילת, בתים רוחניים לזכר הורי המדהימים, דויד וחווה שלימדו אותי שצריך למלא את החיים בגיל, שיר, רינה אהבה והמון זיכרונות. ביתי בכל מקום הואר, בית רוחני שעובד כמו לב אוהב בלב הקהילה, והאהבה, החכמה והידע פועמים בו בלי הפסקה. כולם מוזמנים להגיע וללמוד ביחד איתי את שיר השירים של החיים.
לורד אריסטו דה סילבר

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש