פרסומת
דלג

זודיאק

מאת: מערכת ערב ערב ● ● ערב ערב 2459
חיזוי באמצעות קלפי הטארוט תחזית אסטרולוגית לתאריכים 19.08.10 - 25.08.10 רחל ארז - יעוץ והכוונה על פי מסרים וידע רוחני דרך קלפי הטארוט 050-4242050 - 08-6334669
זודיאק

חיזור משמעותי אצל אלו שסימני האהבה בוששו להגיע. זה כאן ועכשיו, אין להחמיץ. ניקוי ארונות וניקוי המיותר יאפיין את הלך הרוח. פנו מקום לחדש. במסגרת העבודה, יתכן והבוס יפנה אליכם את כל הכעס והאשמה, למרות שברור לשניכם שהוא מתכוון להשמיע את שאר העובדים ושברור לכולכם שמעמדכם בטוח.
ההתרחשות השבוע סובבת סביבכם, אך אין ביכולתכם להתערב או להשפיע. כמעט דבר אינו בשליטתכם. מוטב כי תתחברו לציר כוחכם מתוך החיבור שלכם לתכונות הנפלאות שקיימות בכם. אל לכם להתערבב בתדרים שאינם קשורים אליכם באופן ישיר. מוטב לנתב את האנרגיה למנוחה ולשלווה.
הקלפים שלכם אופטימיים ובהירים. בהירות מחשבה צפויה לכם וכן התבהרות כללית. הזרימה שנבלמה שבה במשנה מרץ. הביטחון העצמי מתחזק והקשר מתהדק. צפויה התעוררות שבאה בעקבות הארה מנטאלית שתקלטו בתחום הרגשי.

התחושה שהגעתם לאיזון והבנה בזוגיות תיצור מימד חיובי חדש ושונה אשר יסיט את ההמשך לכיוון של התרחבות ועיבוי. הסרטניות חסרות סבלנות ומאיצות תהליכים, ולעומתם הסרטנים מתעכבים בלהשקיע וליהנות מהתהליך העכשווי.
התמודדות לא פשוטה במסגרת הזוגית. התחושה שמאפיינת את ההתרחשות הינה של משבר. אתם נדחקים לפינה שאין ממנה אפשרות לזהות פתח מילוט, נסו להיות באי עשייה. תאפשרו לסופה המתרחשת מעל ראשכם לחלוף מבלי להיפגע.
מוטיב של בהילות ודחף בלתי מוסבר יוביל לתהליך שבסופו אתם תהיו נשואים באושר עם מספר ילדים. התדר המשפחתי, המסורתי ישפיע לטובה וימנע בעדכם לנטרל רגש ולחשוב קר. אתם תתחברו לנקודת איזון מופלאה שבין הלב והשכל.
תגמול בכל תחומי החיים. סוף שהוא התחלה וגם התחלה שהיא סוף. תדר אנרגטי חדש מושך אתכם אינטואיטיבית למקום חדש ומצוין. הימים הקרובים מתאפיינים ביכולת שלכם להקשיב להתפתחויות ולהזדמנות הנקרית בדרככם. אופטימיות כעת מובילה לקידום אישי ומקצועי.
התחושה שהכסף בורח מהידיים תאפיל על היכולת שלכם לראות דברים בפרספקטיבה רחבה כשל מעוף הציפור. אתם מחושבים והתוצאה תהיה הגיונית, זו רק תחושה. כהורים מופיע תדר מפתיע מהצעירים בבית, צפו למתנה או לגילוי רגש מפתיע במיוחד.
בוער לכם לבצע שינויים בחיים, האנרגיה הזו לא מרפה ואתם "מתים" להתפטר מהעבודה או למכור דירה או סתם לעזוב. זכרו שכאשר יש ספק עליכם להסירו. הקשיבו למאבקים הפנימיים שלכם, כשיגיע הזמן לעזוב אתם לא תתלבטו.
מעז יוצא מתוק. כל הדורש בטובת חברו נענה תחילה. הושיטו ידיים לקצור את האהבה שזרעתם. נראה שהתמודדתם בכבוד רב ובהגינות רבה בגישור משפחתי כלשהו ויצאתם נשכרים מהאמת. צפו למכתב הערכה מהממונים וכן לבונוס כספי .
ישנה נטייה לפעול בנחישות ובמהירות השבוע. אתם חוטפים קריזה ובוחרים לפתור משהו שרבץ עליכם מזמן. אתם חותכים מצב למרות שלא ברור לכם עדיין לקראת מה יוביל השינוי. הקלפים מורים שפעולה זו תיצור מסלול חדש במסגרות הישנות דווקא.
מוטב לכם לנסוע גם ללא תכנון מוקדם ומוטב כי תעשו זאת לבד. מומלץ לכם לבלות זמן מה בחברת המחשבה הטובה הקיימת בכם. תפנו לאן שהדלת פתוחה עבורכם ואל תלכו עם הראש בקיר עם בני הזוג. שחררו ותיהנו.


בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש