פרסומת
דלג

בינתיים, סרחיו לא עוזב

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● ● ערב ערב 2065
ההחלטה בעניינו של מאמן א.ס. אילת נדחתה ליום ראשון

לחצים של הרגע האחרון להשאיר את המאמן סרחיו חוו''ל בקבוצת הבוגרים דחו בינתיים את ההחלטה לסיים את הרומן בין א.ס. אילת לבין המאמן. יו"ר א.ס. אילת, "אם יושג ספונסר לכיסוי 50 אחוז משכר המאמן הוא ישאר". ובינתיים - חוו''ל יאמן את הקבוצה בשבת.
לחצים של הרגע האחרון שהופעלו על יו"ר א.ס. אילת, עזרא ארבלי, הביאו בינתיים לעיכוב ההחלטה לשחרר את המאמן סרחיו חוו''ל. בישיבה ממושכת שהתקיימה ביום שלישי בערב בין המאמן חוו''ל לבין יו"ר א.ס. אילת נסגרו כל הקצוות לקראת עזיבתו של המאמן. חוו''ל הביע בשבוע שעבר את סירובו לקצץ בשכרו למרות המצב הקשה באגודה. לפיכך הוחלט בישיבת ההנהלה להפר מולו את החוזה. על פי החוזה, הסכים ארבלי לשלם לחוו''ל את דמי הביטול על סך שתי משכורות שלמות וחוו''ל הסכים "להיפרד כידידים" ואולם כשהגיע ארבלי ביום שלישי למגרש לבשר לשחקנים על ההחלטה, ניגשו אליו גורמים המקורבים לאגודה וביקשו ממנו להשאיר את חוו''ל בשל תרומתו למערכת וקידום מחלקת הנוער. ארבלי המופתע מהצעד הבלתי צפוי הבהיר למבקשים כי האגודה מתקשה לשאת במשכורתו של חוו''ל והבהיר כי באם יצליחו להשיג ספונסר שיכסה 50 אחוז משכרו של המאמן הוא יסכים לשקול מחדש את המשך העסקתו של חוו''ל באגודה. בשלב זה נדחתה ההחלטה עד ליום ראשון הקרוב כשחוו''ל מסכים להישאר בינתיים ולאמן את הקבוצה במשחק הבית בשבת. ארבלי הבהיר כי לא יסכים לדחות עוד את ההחלטה, "אי אפשר לשחק משחקים ולהשאיר את השחקנים ואת המאמן באי וודאות. לא יפה למשוך ככה את סרח''יו". בשבוע הבא תפול ההחלטה הסופית. באם סרחיו לא ימשיך באילת יתפוס את מקומו המאמן שלום לוי.
בתגובה לאי הסכמתו לקצץ בשכר מסר חוו''ל "פה לא מדובר על מסכים לקצץ או לא, זה לא שאני לא רוצה. מדובר בעבודה העיקרית היחידה שלי, אני רחוק מהבית וזה לא קל. הלוואי והייתי מקבל 14 אלף ש"ח כמו שכתבתם בעיתונים כי אז באמת הייתי מסודר ולא הייתי צריך לעבוד במשרה קטנה נוספת בבי"ס. כל אחד והחשבונות שלו".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש