פרסומת
דלג

מיסטיקה. סיפורים מהחיים

מאת: מערכת ערב ערב ● ● ערב ערב 2460
לורד אריסטו דה סילבר מדיום המילניום

לורד אריסטו שלום וברכה


שמי אנה, אני קוראת את המדור שלך ב'מה נשמע' בשקיקה. אני פונה אליך כי בעבר, עוד ברוסיה, הייתי נשואה לבחור מקסים ויש לנו ילד ביחד, אבל כשהגענו לישראל היה לו מאוד קשה. הוא התחיל לשתות, לא הייתה לו עבודה והמצב שלנו כלכלית היה נורא. גם בינינו התחילו המון צרות. אז הכרתי את צ'רלי, בחור ישראלי שנתן לי הרבה מתנות ופינוקים. אני התבלבלתי, ועזבתי את בעלי והילד והלכתי איתו. יותר מאוחר התגרשתי והתחתנתי עם צ'רלי. נולדו לנו שתי בנות. עם הזמן צ'רלי התחיל להראות לי את הפרצוף האמיתי שלו. קיבלתי מכות וקללות כי לא הענקתי לו בן, ואז גם נעשיתי זונה רוסיה שבגדה בבעלה בשביל הכסף, בקיצור גן של שושנים לא היה לי. ואז פגשתי אותך לראשונה, ואתה אמרת לי- קומי תתגרשי ותחזרי לגבר הראשון שלך, הוא מחכה לך, הוא אוהב אותך. ובאמת, בעלי הראשון חיכה לי. הוא כל הזמן התקשר אלי ואמר לי אנה אני כבר לא שותה, יש לי עבודה טובה, אני אוהב אותך, אבל אני זלזלתי בו ולא חשבתי נכון ובסוף כשכבר רציתי לקום ולהתגרש, צ'רלי בכה והבטיח להשתנות. הוא אמר לי מותק את כל החיים שלי, אני אפסיק עם המכות, זה הכל בגלל הסמים והמתח. הוא ביקש שלא אתגרש ממנו, ואני נשארתי. כמובן שכלום לא השתנה. בינתיים נודע לי שלגרוש שלי יש חברה חדשה כבר כמה חודשים, היא בחורה צעירה יפהפייה ואני מבינה שהם מדברים על חתונה. אני חייבת להרוס להם, כי אני רוצה לחזור אליו. אסור שהוא יתחתן איתה, אז אני כל הזמן אומרת לבן שלנו המשותף שיפריע להם ושיגיד לאבא שהוא לא אוהב אותה. אני כותבת לך מכתב זה כי אני חייבת להגיע אליך שוב. רק אתה תגיד לי מה יהיה ואולי גם תסכים לעשות לי כישוף כדי שהוא יזרוק אותה ויחכה לי עד שאתגרש. בהווה צ'רלי לא עובד, משתמש בסמים ואני שבורה. עכשיו כשאיגור חזר לעצמו, מצליח בעבודה, אני יודעת שרק הוא יהיה הגבר שלי ואני אעשה הכל כדי להשיג את המטרה שלי. אז בבקשה תיפגש איתי מהר
תודה מראש, אנה

אנה שלום


קיבלתי את מכתבך ומיד קראתי לך לשיחה אישית במשרדי. אני מפרסם את בעייתך במדור שלי, על מנת שהקוראים יבינו מהטעויות שלך, שאסור להתנהג כך. הגעת לישראל עם בעל רגיש שהיה לו קשה כאן, במקום לתמוך, את מחליטה לבגוד בו. בגדת והלכת לך עם אדם שראה בך אובייקט רוסי מיני, חילק לך מתנות ואת חשבת שמצאת מציאה. מהר מאוד גילית שזו ישראל ובעלך לא אמריקאי אלא מרוקאי אלים ומסטול, ואז מאחורי גבו, עם עוד שתי בנות, את מנהלת רומן טלפוני עם הגרוש שלך שאוהב אותך ומחכה לך. ולמרות שהוא כבר לא שותה ועובד, את מזלזלת בו ונשארת לך עם צ'רלי, דמות ומופת בישראל, גבר אלים ומשתמש בסמים. את כבר מבקשת גט, אבל בסוף מאמינה לו שהוא ישתנה. ואז פתאום את שומעת שלאיגור, הגרוש שלך, יש חברה צעירה יפהפייה, עבודה טובה וסוף וסוף טוב לו, אז עכשיו את לא סובלת את הרעיון שטעית ואת דואגת כ'אמא למופת' לבנך, שהוא, תחת ההנחיות הרעות שלך, יהרוס לאבא את האושר.
א. אין לך אלוקים. כשאת שולחת ילד טהור ותמים ומלמדת אותו להיות רע ומתוחכם למען האינטרס שלך זה לא ממש חינוך.
ב. עכשיו, לאחר שנפגשנו, אני יכול לומר לך בפשטות - גם בקלפים וגם בספר הקדוש וגם בתקשור לא רואים שיש לך עתיד עם הגרוש שלך. ההפך, הוא יינשא לגברת הצעירה, הוא אוהב אותה ורוצה לחיות איתה. הוא חיכה לך ועשה הכל על מנת שתהיו שוב משפחה, אבל את זלזלת בו ושם נגמר לך המזל.
ג. אצלנו היהודים כישופים זו קללה ומי שמתעסק בהם מקולל. אישית, אני, לורד אריסטו מעולם לא התעסקתי בכישוף שחור, כי זה נגד היהדות.
אני חושב שרק אלוקים הוא זה שאחראי לאהבה וזוגיות. הוא זה שאליו היית צריכה לפנות ולבקש ברוח טובה וצנועה לחזור לגרוש שלך. אני בטוח שבעבר, כשאמרתי לך לחזור אליו, היית צריכה לעשות את זה והיום היית מאושרת. אני מציע לך לברך את איגור לחיים טובים ומוצלחים, ולבקש מאלוקים חיים חדשים הרבה יותר טובים עבורך, ובעזרת השם הכל יסתדר לטובה.

קוראים יקרים


בשום פנים ואופן אסור לנו כיהודים, להתעסק בכישוף, קללות או איחולים רעים ובטח ובטח שלא, חס ושלום, לשון הרע. אנחנו עומדים בפני כניסתה של שנה חדשה ואני מברך את כולכם שאמן ואלוקים יאיר לכם את חייכם, שהיו לכם חיים מלאים בבריאות, שפע של הצלחה, אהבה וזוגיות ושביחד כולנו, עוד בימנו, נזכה לשלום של אמת.
שלכם, לורד אריסטו דה סילבר

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש