פרסומת
דלג

ק.צ.א.א תרמה מלגות לסטודנטים

מאת: מערכת ערב ערב ● 12/9/2010 12:51 ● ערב ערב 2064
חברת ק.צ.א.א שתורמת מידי שנה בארבע השנים האחרונות סכום של 350 אלף שקלים לטובת אגודות הספורט באילת, תרמה תרומה נוספת על סך 50 אלף שקלים לטובת מלגות לסטודנטים. מנכ"ל ק.צ.א.א, יאיר וידה התחייב להגביר את השותפות כדי להשאיר באילת אוכלוסייה טובה וחזקה
ק.צ.א.א תרמה מלגות לסטודנטים

חברת ק.צ.א.א שתורמת מידי שנה בארבע השנים האחרונות סכום של 350,000 שקלים לטובת אגודות הספורט באילת, תרמה תרומה נוספת על סך 50,000 שקלים לטובת מלגות לסטודנטים.

את התרומה העניק מנכ"ל חברת ק.צ.א.א – יאיר וידה לנציגי הנהלת קמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון, במעמד ראש העירייה ובנוכחות בכירי חברת ק.צ.א.א: סמנכ"ל משאבי אנוש של החברה – אלעזר פרידמן, מנכ"ל מכלל אילת – זאב צל, הנהלת העירייה : סגן ומ"מ ראש העירייה – אלי לנקרי, גזבר העירייה – אסי בן חמו ויו"ר אגודת הסטודנטים של קמפוס אילת – שירית יפת.

מנכ"ל ק.צ.א.א, יאיר וידה, אמר: "ק.צ.א.א רואה בפעילויותיה למען הקהילה, אבן יסוד במערכת היחסים שלה עם עיריית אילת. התרומה לקהילה היא חלק ממדיניות החברה, והיא מסמלת את השותפות של ק.צ.א.א במרקם החיים בקהילה". וידה אף התחייב להגביר את השותפות במקומות שיסייעו לקהילה ובאופן שיאפשר לעיר אילת להשאיר אוכלוסייה טובה וחזקה בקרבה.

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ברך את בכירי החברה על המדיניות בכלל ועל התרומות בפרט. "חברת ק.צ.א.א מהווה חלק מהגב הקהילתי המסייע לחוסנה של העיר אילת"

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש