פרסומת
דלג

ספורטיזי

מאת: ● 13/10/2010 10:54 ● ערב ערב 2467

המלכה שלותמונת כתבה


עוד מעט חתונה... אבי מלכה, חלוץ בני אילת, הוכיח השבוע כמה רומנטיקן הוא יכול להיות, למרות שהוא לא ממש עושה רושם כזה. אחרי פרידה מתוקשרת בעונה שעברה מצמודתו, מלני, חזרה האחרונה לזרועותיו, ומאז האהבה רק פרחה. מלכה, החליט להפתיע את אשתו לעתיד, הזמין את השחקנים, ההנהלה, חברים ובני משפחה, לארוחת ערב וקריוקי אצל דויקו ב'בריכה העירונית'. בתוכנית: אמא של מלני, עם בני המשפחה ואמא של מלכה נכנסות, ורגע לפני שמלני קולטת את התמונה, ממהר מלכה לכרוע ברך, לשלוף את טבעת היהלומים (4.5 קראט) שעלתה לו כמה משכורות טובות. מלני ההמומה מתעשתת על עצמה, עונה "ברור..." ובלי שום היסוס מדביקה לבעלה לעתיד נשיקה צרפתית. המדור כמובן מחכה להזמנה.

החברים לחצותמונת כתבה


הלחץ החברתי עזר. אבישי אטיאס, אחד משחקני הרכש של בני אילת שמע את כל התלונות והקינטורים על השיער שלו והכינויים השונים שהצמידו ל'פאה' שלו. אז אטיאס החליט לעשות מעשה וכבר השבוע אתם יכולים לראות אותו עם תסרוקת חדשה משודרגת, ואל תדאגו... יש שם מקום גם לכיפה.

בשלבי התאקלמותתמונת כתבה


נראה שבראיין גפן, המתאזרח היהודי- אמריקאי של הפועל אילת בכדורסל, מתאקלם לא רע בקבוצה. אחרי שיונתן קרוגלי כבר הספיק להכיר לו את העיר בסיבוב שופינג בקניון 'מול הים', לאכול אתו במסעדת השחקנים, ב'מחבוא של אדי', לקח אותו קרוגלי לספר שלו, חיים ואנונו ממספרת 'לוקה' במרכז חנויות גיא- לי בשחמון. עכשיו קרוגלי עושה מאמצים כבירים למצוא לגפן שידוך עם יהודיה כשרה. יש לכם הצעות?

בשם הדיאטהתמונת כתבה


רגע לפני שרונן שי, נשיא אגודת הכדורגל של בני אילת, ומנכ"ל מלון 'הילטון' שעובר לכהן כמנכ"ל אזורי של רשת 'פתאל' בעתיד הקרוב, הוא החליט לתת דוגמא לשחקנים. שי הצטרף לתוכנית הדיאטה של 'מכון אברהמסון' ועכשיו כבר לא תראו אותו מנגב חומוס עם פיתה, כמו שפעם אהב. שי החל במאבק במתוק ובבצק, סוג של גמילה מגלוטן וסוכרים, לתשומת ליבו של מנכ"ל האגודה, אבנר עובד...

בגובה נמוךתמונת כתבה


כמו שכבר צפינו, למשחק מול צפרירים חולון שהתקיים השבוע, דניאל קהא, כדורגלן בני אילת לא טס עם כל הקבוצה, בגלל שיש לו פחד טיסה. אז מה עשה המאמן, איברהים אבו רקייק? הוא החליט שלמשחק הזה הוא לא מוותר על אף שחקן, הניע את המאזדה שלו, לקח אתו את קהא והוסיף עוד כמה מאות לקילומטראז' של הרכב. איזו הקרבה.

זמן לעבודתמונת כתבה


גלעד לוי, כדורסלן הפועל אילת אומנם נפצע בלסת והוא מושבת לחודש ימים, אבל אין דאגה, נראה שהזמן יעבור מהר, במיוחד כשיש לו עכשיו הרבה יותר זמן להשקיע בעבודה, כברמן ב'פארק אבניו'.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש