פרסומת
דלג

גלישה-החמישייה הפותחת

מאת: ● 13/10/2010 10:57 ● ערב ערב 2467
חמישה גולשי המרכז הימי ישתתפו בשבוע הבא באליפות העולם בקפריסין. נעמי כהן, יובל עטר, בר ליאני ועפרי גבעתי עברו לפני כחודש ימים לדגם 'ניל פרייד' עד גיל 20. מנעמי כהן, שזכתה השנה באליפות העולם עד גיל 17 ומיובל עטר, שזכתה בתואר סגנית אלופת העולם, באותה תחרות, אין ציפיות למדליה. העיניים מופנות לעומר סופר, שזכה ביולי האחרון במדליית כסף באליפות אירופה וממנו מצפים למדליה. מאמנם, יניב מאיר: "לגולשים שלנו יש פוטנציאל עצום. עומר צריך לחזור עם מדליה"נבחרת של חמישה גולשים מהמרכז לחינוך ימי באילת,
ביניהם מחזיקי מדליות וגביעים בתחרויות הבינלאומיות בשנת 2010, תצא בשבוע הקרוב לאליפות העולם לנוער בגלישה בדגם 'ניל פרייד', שתתקיים בקפריסין:
נעמי כהן שזכתה ב- 2010 בתואר אלופת העולם בגלישה עד גיל 17. נעמי אף השתתפה כנציגה הישראלית באולימפיאדת הנוער שנערכה בחודש אוגוסט בסינגפור וזכתה במקום הרביעי, יובל עטר שזכתה בתואר סגנית אלופת העולם 2010, עומר סופר שזכה במקום השני באליפות אירופה, בר ליאני הממוקמת במקום ה-24 באליפות העולם ועפרי גבעתי, הצעירה בגולשות, שעלתה למרות גילה לדגם 'ניל פרייד'. אלה הם חמשת נציגי המועדון.

תמונת כתבה


הגולשים האילתים ילוו במאמן הגלשנים האולימפי במועדון השייט ומאמן נבחרת ישראל, יניב מאיר.
אחיו, רוני מאיר, מנהל מועדון השייט באילת, ישהה באתר התחרות במסגרת חופשה פרטית.
יניב מאיר כבר הספיק בשנת 2007 לשהות באות מקום עם רון אסולין ושיר אבני במסגרת אליפות אירופה לבוגרים.
"מצד אחד, עשינו הכנות מאוד אינטנסיביות", אמר יניב לקראת הנסיעה. "מצד שני, ברור לי באופן מוחלט מבחינת הניסיון שלי, שהבנות עדיין לא ברמה הגבוהה, אך יש להן המון פוטנציאל. עומר ממש ייאבק על מדליה, אבל לבנות זה עדיין מוקדם מדי. זו הכניסה הראשונה שלהן למים העמוקים ותחרות ראשונים לנשים, עד גיל 20 של הבנות הטובות בעולם", הוסיף המאמן.

תמונת כתבה


"עכשיו זה סיפור שונה. נעמי היא הכי קטנה, הכי צעירה ורק חודש ימים על הדגם. הדברים יבואו מאוד קשה ולא יבואו מדליות. המשחק יהיה לצבור ניסיון ולהכיר את הדברים. אנחנו לא יוצרים ציפיות למדליות. זה יהיה מאוד מפתיע אם אחת מהן תגיע להישג, כי בהחלט יש להן יכולות וניצוצות".

תמונת כתבה


איך מתקדמות ההכנות לתחרות?
"אנחנו מתאמנים מאוד קשה בתוך המים, בעיקר בשביל להכיר את הדגם".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש