פרסומת
דלג

מותו של עובר נקבע בבית החולים 'יוספטל'

מאת: עומר כרמון ● 13/10/2010 17:52 ● ערב ערב 2467
ללא כל קשר לאירוע הטרגי שהתרחש בשבוע שעבר, במהלכו נפטרה אם בבית החולים 'יוספטל', שעות אחדות לאחר שבנה ככל הנראה נפטר במהלך הלידה, מדווח 'יוספטל' על עובר שמת במהלך היריון. דוברת בית החולים: "האישה הגיעה אלינו לאחר שהייתה בבדיקה שגרתית של מעקב הריון במרפאת הקהילה. בבדיקה במרפאה אובחן כי אין דופק לעובר, לפיכך הופנתה לבית החולים"

ללא כל קשר לאירוע הטרגי שהתרחש בשבוע שעבר, במהלכו נפטרה אם בבית החולים 'יוספטל', שעות אחדות לאחר שבנה ככל הנראה נפטר במהלך הלידה, מדווח 'יוספטל' על מקרה טרגי בו מת עובר במהלך היריון. דוברת בית החולים, נעמי יצחק הלוי, מסר ל'ערב ערב': "האישה הגיעה אלינו לאחר שהייתה בבדיקה שגרתית של מעקב הריון במרפאת הקהילה. בבדיקה במרפאה אובחן כי אין דופק לעובר, לפיכך הופנתה לבית החולים לבדיקה נוספת שבה אושרה האבחנה הראשונית, ולפיכך בוצעה הפסקת הריון".

ביום חמישי האחרון, הובאה למנוחות בבית העלמין באילת, איילת גלעד, בת 33, שהייתה בשבוע ה- 41 להריונה והגיעה לבית חולים 'יוספטל', כדי ללדת את בנה. התינוק נפטר ככל הנראה מחנק כתוצאה מכריכה של חבל הטבור סביב צווארו במהלך הלידה. לאחר כמה שעות, נפטרה איילת על שולחן הניתוחים. לטענת בית החולים, בעקבות סיבוך נדיר של דימום פנימי. כעת ממתינים לדו"ח וועדת הבדיקה שמונתה לחקור ולבדוק את נסיבות האירוע הטרגי. כאמור, בין האירוע הזה לאירוע שהתרחש השבוע, אין כל קשר.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש