פרסומת
דלג

כדורגל: תיקו אכזרי ל'בני אילת'

מאת: ● 17/10/2010 17:42 ● ערב ערב 2064
בפעם השנייה ברציפות במשחקי בית, ספגה 'בני אילת' שער שויון בדקות הסיום, אחרי שהובילה משער של אבי מלכה והיתה ביתרון מספרי בגלל הרחקה של שחקן אורח. 'בני אילת' רחוקה רק שתי נקודות מהמקום הראשון
כדורגל: תיקו אכזרי ל'בני אילת'

בני אילת היתה יכולה להוביל את הטבלה, לאחר המחזור השלישי בליגה א'. ניצחון על עמישב פתח תקווה, היה מציב אותה בעמדה מצוינת מעל קבוצות חזקות כמו הפועל ירושלים ומכבי יפו, אבל בכדורגל הכל יכול לקרות, אפילו לספוג שער ממש בשניות הסיום.

תמונת כתבה
עידו אליהו [מאיר אוחיון]


על כר הדשא במגרש העירוני באילת, התפתח משחק חם ורצוף באירועים. לא פחות משבעה צהובים ואדום אחד שלף השופט, עוזי אברמוב, כדי להרגיע את המשחק. המחצית הראשונה היתה אגרסיבית ושחקני שתי הקבוצות לא הצליחו להבקיע. בדקה ה- 13 דניאל קהה הכניס כדור עומק לעידו אליהו, שהכניע את שוער עמישב, טום גלברט, אך טל טובים הציל את חברו ואת קבוצתו, כשחילץ אץ הכדור מקו השער.

תמונת כתבה
סאמח סרחאן חזר מהרחקה [מאיר אוחיון]


חמש דקות מאוחר יותר. אבי מלכה מצא עצמו חופשי מול שוער האורחים, שהיה במקום כדי להדוף.
במחצית השנייה שחקני בני אילת הפעילו לחץ על שער פתח תקווה, שהניב פרי אחרי כעשר דקות. אביש אטיאס בעט כדור חזק שנעצר על ידי השוער האורח, טום גלברט, אך הכדור הגיע לאבי מלכה שמקרוב קרע את הרשת ורץ לשמוח עם החברים והקהל.

תמונת כתבה
[מאיר אוחיון]


בדקה ה- 63 המשחק עוד יותר מתחמם כאשר תוך כדי מאבק על הכדור, ספג נתנאל ועקנין הפתח תקוואי מכה. כתוצאה מכך רצה ועקנין להחזיר לבלם בני אילת, ערן מזרחי ובעט בו. מזרחי נפל לדשא וועקנין ספג כרטיס אדום, אבל גם זה לא ממש עזר לבני אילת. בשיא הלחץ, שחקני בני אילת לא ממש שמעו את צעקותיו של המאמן, איברהים אבו רקייק, לשמור על השער. בדקה ה- 89 הגביה אסי בוזגלו האורח כדור עונשין מ- 30 מטרים לתוך רחבת אילת, אהרון סולדוצ'ו מעמישב התרומם גבוה ונגח פנימה. 1: 1 בסיום.

תמונת כתבה
[מאיר אוחיון]


הרכב אילת: בן דהן, ערן מזרחי, בני סימן- טוב, סאמח סרחאן, ליאור עמאר, אדר זינו, אבישי אטיאס, דניאל קהא (יוסי בן שמואל- 88) לי זליאט, עידו אליהו ואבי מלכה.

תמונת כתבה
[מאיר אוחיון]

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש