פרסומת
דלג

כדורגל נוער: בני אילת - מ.ס בני יפו 3: 1

מאת: ● 18/10/2010 09:20 ● ערב ערב 2064
הקבוצה, בהדרכתו של המאמן רז חיים ניצבת במקום השלישי בליגה עם מספר נקודות זהה למקום השני. בהנהלה ובצוות המקצועי מרוצים מפירות ההשקעה בשחקנים. המאמן: אני גאה בשחקנים"
כדורגל נוער: בני אילת - מ.ס בני יפו 3: 1לא בטוח שמאמן קבוצת הנוער, רז חיים חלם לפתוח את העונה בצורה כל כך מוצלחת. קבוצה מעורבת של שנתונים שונים, חצי שחקנים מהקבוצה שמתגייסים לצה"ל וקבוצה לא מגובשת חברתית, אבל, רז חיים, בליווי של המנהל המקצועי במחלקת הנוער, איברהים אבו רקייק, שינס מותניים והחל בעבודה, ללא ספק, עבודה קשה. אך, מי שמכיר את רז חיים יודע שעבודה קשה מדרבנת אותו עוד יותר ומציבה בפניו אתגרים שונים.

תמונת כתבה
[מאיר אוחיון]


במשך כחודשיים עבדו השחקנים באופן אינטנסיבי, הם יצאו למחנה אימונים בכפר בלום וחזרו מחושלים ומוכנים לליגה. העונה אומנם רק החלה, אבל בינתיים ניצבת קבוצת הנוער של בני אילת במקום השלישי בליגה והיד עוד נטויה.

תמונת כתבה
[מאיר אוחיון]


מכיוון שבאגודה החליטו לא לפתוח קבוצת נערים א', בגלל מספר שחקנים מועט, הוחלט בתחילת העונה לחבר בין שתי הקבוצות. למהלך הזה היו מספר מתנגדים בקרב הורי השחקנים, אך מהר מאוד התברר שהחיבור הזה יכול מאוד להצליח. בתחילת העונה אף אחד באגודה, לא ציפה לפתוח את העונה בצורה כזאת מוצלחת. אם היו אומרים לצוות המקצועי שיש סיכוי כזה, הם בטח היו אומרים שמישהו מפנטז, אבל נכון למחזור הרביעי, זה המצב. אחרי הניצחון על מ.ס בני יפו, בני אילת ממשיכה ליעד הבא, בשבת הקרובה, נגד בית"ר רמת גן. תחזיקו להם אצבעות.

תמונת כתבה
[מאיר אוחיון]