פרסומת
דלג

שחר פאר באילת

מאת: ● 8/11/2010 09:59 ● ערב ערב 2064
טורניר גביע הפדרציה בטניס נשים יתקיים בחודש פברואר באילת, בהשקעה של 2.5 מיליון שקלים, מתוכם, מיליון שקלים לשיפוץ של המגרשים והקמת יציע ענק. כדי לקדם את הנושאים הקשורים לתחרות, הגיעה השבוע לאילת, הטניסאית הישראלית הבכירה, שחר פאר
שחר פאר באילת
משחקים שונים במסגרת גביע הפדרציה בטניס נשים, כבר נערכו בישראל, אבל לא טורניר בסדר גודל כזה. פדרציית הטניס העולמית החליטה לקיים את טורניר הטניס הענק הזה, כאן באילת.

כדי להבין את המשמעות, הטורניר הזה נחשב לטורניר מהטובים בעולם. לקראת תחרות גביע הפדרציה בטניס שתיערך לראשונה באילת, הגיעה הטניסאית שחר פאר, בסוף השבוע האחרון לעיר ונפגשה עם ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי כדי להודות לו על המאמצים בהבאת גביע הפדרציה לעיר.

תחרות גביע הפדרציה תיערך בחודש פברואר 2011. בין הנבחרות שיגיעו לישראל: אוסטריה, פולין, סלובניה, שוויץ, הולנד, רומניה, בריטניה, הונגריה, בלארוס, קרואטיה, בולגריה, לטביה, יוון ולוקסמבורג. את הנבחרת של ישראל תוביל כמובן, שחר פאר. באיגוד הישראלי לטניס הודיעו בהתרגשות, כי פדרציית הטניס העולמית (ITF) ממשיכה להביע את אמונה בישראל כמעצמת טניס מן השורה הראשונה.

במהלך הפגישה בה נכחו ראשי איגוד הטניס ומשה בן חיון, מנכ"ל מלון ישרוטל ספורט קלאב מרשת ישרוטל המארחת הרשמית של גביע הפדרציה, סיפרה פאר, כי טניסאיות הצמרת, קרוליין ווזניאקי הדנית (המדורגת 1 בעולם) וויקטוריה אזרנקה הבלארוסית (9), הבטיחו לה שיגיעו לתחרות. פאר גילתה שהשתיים סיפרו לה על בואן במהלך תחרות המאסטרס בדוחא. "אני מאמינה שהבנות ייהנו מאוד באילת בגלל יופייה של העיר ומזג האוויר החמים ביחס לקור האירופאי", אמרה הטניסאית הישראלית.
עלות אירוח גביע הפדרציה בישראל, כפי שדיווח מנכ"ל איגוד הטניס - משה חביב, נאמדת בכ - 2.5 מיליון ₪. מיכאל קליין – יו"ר האיגוד הודה לגורמים שכבר נרתמו עד כה להפקת האירוע: "האירוע חשוב בקנה מידה בינלאומי וכולי תקווה שבכל יום יגיעו לצפות במשחקים לפחות 2,500 אוהדים".

ראש העירייה ציין: "אני רואה בגביע הפדרציה את תחילת סימונה של אילת כעיר ספורט בינלאומית, לצד היותה עיר התיירות המובילה בישראל, דבר המהווה יתרון של אילת על שכנותיה ממזרח (עקבה) ומדרום מערב (סיני)".
בסיום הפגישה העניק ראש העירייה לפאר, אלבום תמונות של העיר אילת, שהופק במיוחד לרגל 60 שנים לשחרורה של העיר.

תמונת כתבה
צילם: מאיר אוחיון

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש