פרסומת
דלג

כדורסל-ריאל מדריד בדרך לאילת

מאת: ● 9/11/2010 22:20 ● ערב ערב 2471
לא זו לא טעות. קבוצת הכדורסל הגדולה של מדריד עם השמות הגדולים: חואן אנטוניו קורבלאן, ויין ברבנדר, איטוריאגה וראמוס עשויה להגיע לאילת, במסגרת טורניר הוותיקים לזכרו של אודי סגל ז"ל. למי שתוהה, אישור עקרוני כבר יש מהספרדים שמחכים להזמנה הרשמית. עכשיו נותר למארגנים רק לגייס 15 אלף דולר, התקציב הדרוש לטיסות ואירוח, ובהיכל 'בגין' תוכלו לראות את ההיסטוריה של הכדורסל במיטבה

אם אודי סגל רואה מלמעלה איזה מסורת עושים לזכרו מדי שנה, תארו לעצמכם איזה חיוך הוא ישלח אלינו אם ריאל מדריד הגדולה תשתתף בטורניר הזה שהולך וגודל לממדים עצומים מדי שנה.

תמונת כתבה


בגודל טבעי


לא מדובר במתיחה וגם לא בדמויות חדשות ממוזיאון השעווה ב'איימקס', אלא בשחקני קבוצת 'ריאל מדריד' האגדית, שעשויים להגיע לאילת.
רשמו לפניכם את התאריך ושריינו כבר מעכשיו מקום לאחד מתוך 1,100 המושבים בהיכל הספורט 'בגין', כי לפי התוכניות, רוב הסיכויים שזה הולך לקרות.
בתחילת חודש פברואר (2-4), יתקיים באילת טורניר לזכרו של מאמן העבר, אודי סגל ז"ל, שנפטר לפני כחמש שנים באופן פתאומי. מדי שנה, מתקיים טורניר כדורסל לזכרו. זה התחיל במסורת של מפגשים בין קבוצות הוותיקים של 'הפועל אילת' ו'הפועל חבל אילות', שתי הקבוצות שבהן אודי סגל היה פעיל כשחקן וכמאמן. במהלך השנים, שדרגו המארגנים, יעקב מלכה ומשפחת סגל, את הטורניר ואירחו את הקבוצות הוותיקות והיריבות המושבעות, 'מכבי תל אביב' ו'הפועל ירושלים', יחד עם הוותיקים של 'הפועל אילת' ו'הפועל חבל אילות'. במשחקי הטורניר, היריבות הגדולה בין שתי הקבוצות לא נעלמה. בקרבות שהתפתחו על הפרקט, ניצחה 'מכבי תל אביב' פעמיים, אלא שעכשיו, למכבי יכולה להיות יריבה יותר מושבעת בדמותם של הספרדים. מסתמן, כי 'ריאל מדריד' הגדולה, יחד עם חואן אנטוניו קורבלאן, ויין ברבנדר ועוד כמה שמות גדולים מהעבר של המועדון הספרדי הגדול, ישחקו כאן באילת ותוכלו לראות אותם בגודל טבעי.

הכל תלוי בתקציב


איך הרעיון תפס תאוצה? בשבוע שעבר, הוציא יעקב מלכה, מנהל אירועים לאומיים ובינלאומיים מטעם עיריית אילת, לקבוצות המשתתפות את החוזר לגבי הטורניר, כמו כל שנה, שלושה חודשים לפני המועד המתוכנן.
ותיקי 'הפועל ירושלים' בהדרכתו של המאמן, גדי קידר, אישרו את הגעתם לטורניר. גם ותיקי 'מכבי תל אביב', בהדרכתו של כוכב העבר, דורון ג'מצ'י, אישרו את ההגעה שלהם, אבל לג'מצ'י היתה הפתעה. במהלך שיחה טלפונית בינו לבין מלכה, הציע ג'מצ'י לשדרג את הטורניר עם קבוצה מחו"ל, וכאשר שמע מכוכב הכדורסל על הרעיון של 'ריאל מדריד', שמח מלכה על ההצעה. ג'מצ'י הרים טלפון לספרדים שאישרו עקרונית את הגעתם לטורניר וכרגע, הכל תלוי בתקציב של כ- 15 אלף דולר, עבור הטיסות והאירוח של הקבוצה הספרדית באילת.
בימים אלה, עובדים מלכה ומשפחת סגל במרץ רב לגיוס התקציב הדרוש, להוצאת התוכנית לפועל.

טורניר הוותיקים לזכרו של סגל, ייערך במקביל לטורניר גביע הפדרציה בטניס נשים, שבו יתארחו באותו סוף שבוע 16 נבחרות טניס, והמטרה היא להביא לטורניר גם את צוותי הטלוויזיה, שמגיעים לסקר את טורניר הטניס הבינלאומי.
מדובר בגימיק אדיר שיכול לדחוף את הטורניר לזכרו של אודי סגל לדרגה של טורניר יוקרתי יותר. מבחינת המארגנים, כל שנותר הוא לגייס את הסכום הדרוש ולשלוח לספרדים את ההזמנה הרשמית.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש