פרסומת
דלג

בזכות 'ערב ערב': תושבי אילת יזכו להנחה בפסטיבל הצפרות

מאת: עומר כרמון ● 12/11/2010 04:03 ● ערב ערב 2471
בעקבות הידיעה ב'ערב ערב', לפיה פסטיבל הצפרות 'נדידה ואמנות בערבה' מעניק הנחות רק לתושבי המועצות האזוריות בערבה, למרות שחלק מפעילותו תתקיים בפארק הצפרות באילת. החליטה המועצה האזורית חבל אילות לתקן את המעוות ולהעניק הנחות גם לתושבי העיר. רכז התיירות של חבל אילות: "אני רוצה להתנצל. מה שנעשה הוא לא נאה ולא יאה"
בזכות 'ערב ערב': תושבי אילת יזכו להנחה בפסטיבל הצפרותבעקבות הפרסום ב'ערב ערב' בשבוע שעבר, לפיו פסטיבל הצפרות 'נדידה ואמנות בערבה' מעניק הנחות רק לתושבי המועצה האזורית חבל אילות והערבה התיכונה, למרות שחלק מפעילותו תתקיים בפארק הצפרות באילת. החליטה המועצה האזורית חבל אילות לתקן את המעוות ולהעניק הנחות גם לתושבי אילת.

רכז התיירות של חבל אילות, שמואל (שמול) יעקב, התקשר למערכת 'ערב ערב' והביע צער על הפגיעה בתושבי העיר: "אני רוצה להתנצל בפני תושבי אילת", הוא אמר. "המועצה האזורית חבל אילות קיבלה החלטה בעקבות הפרסום ב'ערב ערב', לפיה מה שנעשה הוא לא נאה ולא יאה. אנחנו נשווה את מחירי ההשתתפות של תושבי אילת בפסטיבל, עם המחירים הנגבים מתושבי המועצה האזורית חבל אילות. אני רוצה להביע הערכה לעבודה העיתונאית של 'ערב ערב' ולהודות ליו"ר מינהלת התיירות באילת, שמוליק תגר על סיועו, בפתרון הסוגייה".

עשרים שקלים בלבד


בפרסומי הפסטיבל עד כה, נכתב כי "'תושבי הערבה וחבל אילות' ישלמו עשרים שקלים לכל אחד מהסיורים. לעומתם, 'תושבי אילת ואחרים' ישלמו ארבעים שקלים". כעת, מבטיח רכז התיירות של חבל אילות כי תושבי אילת ישלמו עשרים שקלים בלבד, כמו שאר תושבי הערבה.

פסטיבל הצפרות 'נדידה ואמנות בערבה' יתקיים בין התאריכים 25 עד ה-27 בנובמבר. במסגרת הפסטיבל יתקיימו שיחות עם יוצרי סרטי טבע, סדנאות בתחום האקולוגיה והצילום. וכן, סיורים לכל המשפחה. ביניהם: צפייה בעופות נודדים ובציפורי מדבר בשמורת שיזף. ציפורי סבך בדרך הבשמים. עופות מקומיים בבקעת עובדה. שחרור לטבע של עופות דורסים באזור עברונה, פארק הצפרות באילת ועוד.