פרסומת
דלג

שחייה - ה'עולימפיאדה' באילת

מאת: ● 16/11/2010 22:36 ● ערב ערב 2472
במסגרת תחרות הטריאתלון, נערכה אליפות ישראל במים פתוחים למרחק 1,500 מטר. שחייני 'הפועל אילת' זכו בארבע מדליות ארד עם תוצאות מדהימות ושיפור של יותר מחמש דקות בתוצאות הזמן. ה'עולימפיאדה'- אולימפיאדת העולים תתקיים בסוף השבוע באילת, בהשתתפות כ- 1,500 ספורטאים

תמונת כתבה


שחייני 'הפועל אילת' ממשיכים לרשום הישגים בתחרויות ארציות חשובות. הפעם התקיימה אליפות ישראל למים פתוחים ב'מגרש הביתי' שלהם, בים האדום. 150 שחיינים ושחייניות השתתפו באליפות ישראל, במסגרת הטריאתלון. 'הפועל אילת' זכתה בארבע מדליות ארד. מיכאל שטופון - במקצה בנים 10, דנה מיידנק - במקצה בנות 11, אניה ג'רום במקצה בנות 12, ואנסטסיה וינוקור, במקצה בנות 13.
התוצאות המדהימות של הילדים היו חשובות לא פחות מהמדליות. שחייני 'הפועל אילת' גילו שיפור משמעותי של חמש דקות בתוצאות. לדבריו של מאמן 'הפועל אילת', סרגיי ג'רום, מדובר בהרבה זמן ובשיפור רציני.
בשבוע שעבר, התקיימה תחרות קרב רב בערד. אניה ג'רום סיימה שנייה, ואנסטסיה וינוקור סיימה שלישית.

בשבוע הבא (25- 27 בנובמבר), הולך להיות שמח בבריכה העירונית ובמגרשי הכדורגל והכדורסל העירוניים באילת. בתאריך זה תתקיים באילת ה'עולימפיאדה'- אולימפיאדת העולים. בחסות משרד הקליטה ועיריית אילת.
את המסורת פתח סגן ראש העירייה, אולג צ'רנומוריץ, בשנה שעברה, עם 700 משתתפים. השנה, גדלה התחרות ל- 1,500 משתתפים, ועד התחרות, מספר המשתתפים יכול עוד לעלות. היתרון הוא שב'עולימפיאדה' לא גובים דמי השתתפות מהספורטאים. בתחרות ייטלו הספורטאים חלק ב- 14 ענפי ספורט וביניהם שחייה. ביום האחרון של התחרויות (27 בנובמבר- שבת), יתקיימו תחרויות השחייה. 30 שחיינים ושחייניות של 'הפועל אילת' יטלו חלק בתחרות, שבה תשתתף גם אלופת הארץ, יוליה בנך, שתשחה במקצה 50 מ' חזה ובין היתר אף תהיה השופטת הראשית בתחרות.

בפעם הקודמת זכו שחייני 'הפועל אילת' בשבע מדליות. הפעם הם מתכוונים להגדיל את מספר המדליות. "במועדון שלנו גודל דור חדש מאוד חזק", אמר השבוע בגאווה מאמן השחייה, סרגיי ג'רום, "הם כבר עשו לי הפתעה עם תוצאות מאוד טובות, באחת התחרויות האחרונות. אני מקווה שיפתיעו אותי שוב".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש