פרסומת
דלג

ספורטיזי

מאת: ● 17/11/2010 16:01 ● ערב ערב 2472
ספורטיזי

ניצלו בנסתמונת כתבה


"איזה מזל היה לי עכשיו! אלוהים ישמור! ספינה דרסה אותנו בלב ים!!! קפצנו למים ממש לפני הפגיעה מזל שלא נשארנו בסירה מזל!! אני וג'קי טובול היינו חצי שעה בלב ים עד שחלצו אותנו!! איזה חוויות אני עובר בחיים זה לא יאומן". רז חיים, מאמן קבוצת הנוער של בני אילת מקדיש כמה רגעים בדף הפייסבוק, כדי לספר מה קרה לו ולשותפו לדייג. הנזק: פציעה בברך. אבא שמיל בתגובה: "הכול טוב ויפה ברוך השם, אבל מה עם הדגים???"
למחרת, שניהם מגיעים לבית חב"ד, כדי לברך את ברכת הגומל.
רז, חוויה לא קלה.
"בכלל לא. ניצלנו בנס".

מבטיח ומקייםתמונת כתבה


היזם ואיש העסקים, רוברט סיבוני מימש השבוע את הבטחתו והגיע למגרש הכדורגל של בני אילת, במהלך אימון שחקני הקבוצה הבוגרת, לא כדי ללחוץ ידיים לשחקנים, אלא כדי להעביר לידי מנכ"ל האגודה, אבנר עובד, מעטפה עם המחאות בסכום כולל של 35 אלף שקלים, כחצי מהסכום שתרם לקבוצה בנשף העלייה. היתרה בסך של 30 אלף שקלים נוספים תועבר בתחילת השנה. על זה נאמר - מילה של גבר.

רוצה אליפות!תמונת כתבה


אם תראו את שרון הרמב"ם, מאמן הכושר של בני אילת עם פנים קצת מודאגות, אל תילחצו. זה לא בגלל שמישהו משחקני הקבוצה הבוגרת תחמן באחד מסיבובי הריצה במגרש, אלא בגלל שהוא מאוד מתרגש בשביל הילדים שהוא מאמן בבית ספר 'יעלים' לקראת אליפות בתי הספר בריצה, שתתקיים היום (חמישי).

אהבה מנצחתתמונת כתבה


אבי כהן, שחקנה של בני אילת, לא מוותר. אילת אומנם רחוקה מחיפה, אבל הקשר הרומנטי של כהן עם הצמודה, אדווה שריקי בשנתיים וחצי האחרונות, נותר חזק ושניהם משתדלים מאוד לתחזק אותו ונמצאים הרבה על קו אילת-חיפה.

ניצחון שכולו הפסד?תמונת כתבה


אדר זינו, קפטן 'בני אילת', עשה סוף להפסדים של השחקנים בסוני פלייסטיישן למאמנם, איברהים אבו רקייק. לפני שבוע הם נפגשו לקרב מסקרן שנגמר בניצחון קליל של השחקן על המאמן. המאמן מצידו מכחיש וטוען שבאותו יום הוא לא היה בעיר בכלל. "תגיד לאדר שיתעורר מהחלום שלו. הוא בטח חלם". אמר בתגובה המאמן.

קול חתן וכל כלהתמונת כתבה


"עוד יישמע בהרי יהודה ובחוצות ירושלים. בשבח והודיה לבורא עולם על כל הטוב אשר גמלנו. שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה". כך נכתב על ההזמנה שחילק השבוע יקיר כהן, לשעבר כדורגלן בני אילת, שיתאחד מתחת לחופה ב-25.11, באולם 'חצר המלך שלמה' באילת עם בחירת ליבו, יעל בוזגלו. קולולולוווווווו...

מאמן מחליףתמונת כתבה


נשיא בני אילת, רונן שי, המשמש גם כמנכ"ל של 'הילטון מלכת שבא' מצא לו בסוף השבוע ג'וב חדש והחליף את מאמנו המורחק על ספסל המחליפים. איך זה עבד? אבו רקייק שלח הוראות לנייד של שי, שביצע על הקווים. כעת שי מספר לכולם שהוא עם 100 אחוז הצלחה ואין זמן טוב יותר מזה להחזיר את התפקיד למאמן אבו רקייק שמצידו, היה מוכן לשבת ביציע כל השנה אם הקבוצה תנצח.

הפיצרייה של 'זאזא'תמונת כתבה


תגידו מברוק לערן 'זאזא' מזרחי שפתח השבוע להרצה את הפיצרייה שלו במרכז התיירות. לשם החדש שניתן לפיצרייה, אחראי לא פחות ולא יותר, המדור (שמפרגן לעצמו...) כי תודו שהשם 'זאזא' הפך עם הזמן למותג, למרות שבהתחלה, מזרחי התחנן בפני המדור שעדיף שהכינוי הזה לא יפורסם, מכיוון שכולם חושבים שהוא גרוזיני.
מזרחי, שם מיוחד מצאת לך?
"כן, בסוף יצא מזה משהו טוב"

צמד חמדתמונת כתבה


יום שני בבוקר. האפסנאי של בני אילת, ראובן בוהדנה ומאמן הקבוצה, איברהים אבו רקייק, מפרקים חומוס פול ב'חומוסוף' באיזור התעשייה. אבו רקייק ובוהדנה מקפידים כל בוקר להיפגש ולדסקס על הא ודא ובין לבין להוסיף קלוריות.

חזרה גנרליתתמונת כתבה


תחרות בית ספרית בכדורסל התקיימה בשבוע שעבר בין בתי הספר היסודיים באילת. בבית הראשון זכתה בתחרות קבוצת בית ספר 'היובל' שגברה בגמר על קבוצת 'מעלה שחרות' בבית השני זכתה קבוצת 'הרי אילת' (בתמונה) כאשר גברה בגמר על קבוצת 'עציון גבר-אופיר' המאוחדת. התחרות נערכה כהכנה לליגה הבית ספרית שתיפתח ב-16 בדצמבר בהפנינג גדול.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש