פרסומת
דלג

תיקו רביעי לבני אילת בבית

מאת: ● 21/11/2010 12:53 ● ערב ערב 2064
קבוצת הכדורגל של בני אילת סיימה בתיקו רביעי העונה את משחקה נגד מכבי עירוני נתיבות. בניגוד למשחקים קודמים, הפעם לא היו הרחקות. אבי מלכה כבש את הראשון, עידו בוכובזה, אקס בני אילת, כבש את שער השוויון, שבו אילת בלטה יותר, אך לא הביאה זאת לידי ביטוי
תיקו רביעי לבני אילת בביתאוירה טובה היתה במגרש העירוני בשישי האחרון. התפאורה ביציע עם 700 אוהדים והמפגש נגד קבוצת הצמרת של מכבי עירוני נתיבות רק הגבירה את המוטיבציה בקהל, שרצה לראות את בני אילת משחזרת את הניצחון הגדול והיחיד בבית על ירושלים, אבל, על כר הדשא, לא התפתח המשחק שציפינו לו.

תמונת כתבה
איתי מנתיבות מכשיל את הקפטן זינו [מאיר אוחיון]


אולי זה בגלל החום הכבד והחורף שממאן להגיע, אולי זה בגלל שנתיבות הגיעה לשחק בונקר ולגנוב נקודה ואולי זה סתם בגלל הנאחס של בני אילת במשחקי הבית. בסופו של דבר, הקבוצה המקומית אספה עוד נקודה ולמזלה, המצב בצמרת כמעט ולא השתנה, בגלל כמה הפתעות שנרשמו במחזור השמיני בליגה א'.

תמונת כתבה
דניאל קהא מנסה ללכוד את תשומת לבו של השופט [מאיר אוחיון]


שתי הקבוצות הפגינו משחק חלש יחסית לרמה שלהן, בני אילת בלטה יותר, אבל זה לא ממש עזר לה על כר הדשא. במחצית הראשונה נרשמו מספר הזדמנויות לשתי הקבוצות.
כבר בדקה ה- 7, חלוץ בני אילת אבי מלכה משגר טיל מהאוויר, שמכניע את השוער האורח. 1: 0 לבני אילת. מיד לאחר השער, אילת יורדת להגנה וסופגת שער שוויון מרגליו של עידו בוכובזה. 1:1.

תמונת כתבה
עידו אליהו (בלבן) מדלג מעל אבועיאדה. פלס מסתכל מהצד [מאיר אוחיון]


במחצית השנייה, אף קבוצה לא הצליחה לסכן ממש את שער יריבתה. שתי הקבוצות התרכזו בהגנה, שמרו חזק והתוצאה נשארה בעינה עד לסיום. ביום שישי הקרוב תצא בני אילת למשחק חוץ מול הפועל נחלת יהודה מהמקום ה- 15 והלפני אחרון. המאזן של נחלת עומד על ניצחון אחד, תיקו ושישה הפסדים ובני אילת תנסה גם הפעם, במיוחד כשהיא מצליחה לנצח יותר בחוץ מאשר במשחקי בית, לחזור עם שלוש נקודות נוספות.

תמונת כתבה
עידו אליהו מתעופף לנגיחה גבוה מעל בוכובזה מנתיבות [מאיר אוחיון]


הרכב אילת: בן דהן, מזרחי, סימן- טוב, עמאר, דדון, אטיאס, זליאט (סרחאן- 74), קהא (אלגרבלי- 90), זינו, אליהו ומלכה.

תמונת כתבה
[גבוה מעל כולם. קפטן בני אילת- אדר זינו מאיר אוחיון]הרכב נתיבות: אלחרר, מ. פחימה, פלס (ביטון- 92), חאוסטוב, ישי, דרר (פרץ- 58), א. פחימה, בוכריס, בוכובזה, אבועיאדה, גמון (מרום- 78).

תמונת כתבה
עמאר מאילת מקדים את אורן פחימה מנתיבות [מאיר אוחיון]


הנערים בצמרת


משחק בודד נערך בסוף השבוע, במסגרת משחק קבוצות מחלקת הנוער של בני אילת. קבוצת נערים ב', בהדרכתו של רענן גולדברג, גברה על הפועל מרחבים בבית, בתוצאה 3: 0. בעקבות הניצחון, הקבוצה ביססה את מקומה בראשות הטבלה ופתחה פער של 6 נקודות מהמקום השני. (הבקיעו לאילת: דניאל אסייג, שחר בן ארי ויוסף בוטבול). שאר הקבוצות יצאו לפגרה שתימשך גם בשבוע הקרוב.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש