פרסומת
דלג

כדורגל-השקט שלפני הסערה?

מאת: ● 23/11/2010 23:10 ● ערב ערב 2473
דווקא כשקבוצת הכדורגל של 'בני אילת' נמצאת בתקופה טובה וקרובה לצמרת הליגה, באות הצרות בצרורות. השחקנים מספרים כי לא קיבלו את משכורות חודש אוקטובר. אין שוער מחליף, מספר שחקני הספסל הולך ומצטמצם. בשורה התחתונה - השחקנים מבואסים. הנהלת 'בני אילת': "השחקנים יקבלו את השכר בקרוב, לא נהיה חייבים אגורה לאף אחד". בהנהלה שוקלים את בקשתו של המאמן לחזק את הסגל

תמונת כתבה


שבוע לא פשוט עבר על קבוצת הכדורגל של 'בני אילת'. השקט התעשייתי סביב 'בני אילת' והגיבוש הקבוצתי עזר לקבוצה להפתיע עד כה ולהתברג בצמרת הליגה, אבל לא בטוח שהשקט הזה יישמר, הכל בעצם תלוי בתשלום המשכורות לשחקני הקבוצה, שמשום מה מתעכבות. בהנהלת 'בני אילת' אמרו השבוע, כי המשכורות אכן לא שולמו, אך במקביל הודיעו, כי זה יקרה בקרוב. עיריית אילת כבר העבירה את התחייבויותיה לאגודת 'בני אילת', אך באגודה עדיין מחכים לתרומה של כ- 50 אלף שקלים, שלטענתם אמורה היתה חברת ק.צ.א. א להעביר השבוע. בהנהלת האגודה הודיעו כי כל העניין נדחה וככל הנראה, בשבוע הבא ישולמו משכורות לשחקנים. "היינו צריכים לקבל את הכסף כבר השבוע", אמר בתגובה מנכ"ל 'בני אילת', אבנר עובד, אבל זה נדחה. אנחנו כל הזמן לוחצים ומנסים לבצע מספר מהלכים, כדי לקבל את הכספים. יש עיכוב קל, ומי שחושב שיש לו מקום טוב יותר בקבוצה אחרת, הוא יכול ללכת".

תמונת כתבה


סגל מצומצם


גם מבחינת שחקני הסגל, ב'בני אילת' לא רווים נחת. סגל הקבוצה הולך ומצטמצם, עידן אלעזר ותום קופרמינץ עזבו. האחרון בגלל נסיעה לחו"ל. "מאמן הקבוצה, איברהים אבו רקייק, ביקש שחקני חיזוק, אנחנו בוחנים את זה ונראה מה האפשרויות שלנו", הוסיף מנכ"ל האגודה, אבנר עובד, "לא ניקח שחקנים שלא נוכל לשלם להם, אבל אני מאמין שנוכל להביא לפחות שחקן אחד, במקום אלה שעזבו. אנחנו מנסים לארגן כספים. אף אחד מחברי ההנהלה לא יושב רגל על רגל ומתבטל, כולנו עושים מאמצים לפתור את הבעיות, ואנחנו מקווים שזה יסתדר בסופו של דבר, בימים הקרובים".
גם נשיא האגודה, רונן שי, חושב שתוך כמה ימים הכל יבוא על מקומו בשלום. "אנחנו כרגע מחכים לתקציב אחרון שצריך לעבור אלינו לשנה זאת", אמר שי, הובטחה לנו תמיכה נוספת שצריכה להגיע דרך ק.צ.א.א, והיא עדיין לא עברה. אנחנו מקווים שהיא תגיע בכל יום, כדי שנוכל לשלם את המשכורות".
לגבי הצטמצמות הסגל, אמר שי: "שחקנים שמשחקים בקבוצה צריכים לגלות אחריות, אבל מצד שני, אם לא, אנחנו נביא שחקנים מבחוץ, בהתאם למסגרת התקציבית שלנו", הודיע שי, "אנחנו והמאמן בוחנים את זה, צריך לבדוק אם זה יהיה חיזוק של שחקן או שניים. אני חושב שבסך הכל, האווירה בקבוצה מאוד חיובית, למרות הכל. אני מאוד מרוצה מההישגים המקצועיים ואני חושב שבהחלט עוד אפשר להמשיך ולעבוד קשה".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש