פרסומת
דלג

נדחה מרוץ השדה

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 24/11/2010 16:29 ● ערב ערב 2473
באגף הספורט בעיריית אילת החליטו מטעמים פנימיים לדחות בכחודש את תחרות ריצות השדה המסורתית. תלמידי בתי הספר המאוכזבים יודעו בנושא רק שלושה ימים לפני המועד המתוכנן. הורים זועמים מבהירים: "ככה לא מבטלים אירועים לילדים"

אכזבה רבה נרשמה השבוע בקרב מאות תלמידי בתי הספר היסודיים בעיר שהיו אמורים להשתתף היום, יום חמישי, בתחרות ריצות השדה המסורתית בעיר. מסיבות פנימיות, הוחלט באגף הספורט לדחות את התחרות בכחודש ימים, אלא שמאחר וההחלטה על כך התקבלה בישיבת צוות ביום שני השבוע, שלושה ימים בלבד לפני התחרות, קיבלו התלמידים את הידיעה המאכזבת.
הורים לתלמידים שאמורים היו להשתתף בתחרות כעסו על המועד הקצר מדי בין ביטול התחרות לקיומה. "מדובר בילדים", אמר לנו אב זועם, "הבן שלי כבר לא ישן טוב בלילות מרוב התרגשות, פתאום הרסו לו את כל התוכניות. אם מבטלים אירוע לילדים, גם אם מדובר בדחייה, מן הראוי להודיע להם על הביטול מבעוד מועד כדי למנוע אכזבות מיותרות".
רוני, אבא של תלמידת כתה ד' באחד מבתי הספר היסודיים בעיר הבהיר, "הילדים התכוננו לתחרות בשיא המרץ. לקראת מועד התחרות, הם העלו הילוך באימונים בניצוחה של המורה לחינוך גופני, ומה יהיה עכשיו? דווקא אנשי מחלקת הספורט בעירייה צריכים לדעת שבספורט כמו בספורט לכל דחייה כזו של תחרות יש מחיר מבחינת אימונים. זה לא יאה ולא נאה. התחושה היא שמזלזלים בילדים שלנו, אחרת לא היו דוחים את האירוע ברגע האחרון".
בתגובה לטענות, מסרה דוברת עיריית אילת :"מרוץ השדה נדחה משיקולים של אגף הספורט, והוא יתקיים במהלך חודש דצמבר. באשר לאימונים, לא מיותר לציין, כי אלו לא נעשים לחינם ובטוחני, כי הם יוסיפו לעמוד לזכות הילדים במרוץ עצמו".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש