פרסומת
דלג

חזרו לנצח-'הפועל אילת'- 'באר טוביה' 73: 67

מאת: ● 30/11/2010 21:03 ● ערב ערב 2474
שחקני 'הפועל אילת' נתנו פיניש גדול בשתי הדקות האחרונות, עשו מהפך וניצחו את המשחק. אוריה מזרחי הצעיר הצטיין במדי 'הפועל אילת', שמר חזק בהגנה ואף קלע את הסל שהביא את המפנה והחזיר את אילת למשחק. אבל שוב, שחקני אילת התעוררו רק ברבע האחרון וניצחו את המשחק הזה בקושי, עם הרבה מזל. לשחקני אילת תהיה הזדמנות להוכיח שהם טובים יותר כאשר יארחו את אותה באר טוביה ביום ראשון למשחק שמינית גמר גביע האיגודהקהל עמד בסיום על הרגליים והריע ארוכות לקבוצת הכדורסל של 'הפועל אילת', בהדרכתו של עידן לנקרי, על סיום משחק מרתק, שיכול היה להסתיים אחרת. אבל צריך גם להיכנס לפרופורציות נכונות, ואם נניח את כל הקלפים על השולחן, 'הפועל אילת' וגם באר טוביה לא הציגו משחק כדורסל גדול. באר טוביה, שהפכה לקבוצת תחתית, לא התאמצה הרבה כדי להוביל ברוב דקות המשחק. אילת דשדשה, אבל נשארה צמודה לקבוצה האורחת שנתנה את הטון. המקומיים התעוררו רק ברבע האחרון והפכו את הקערה על פיה. למזלם, הם פגשו שחקנים שהתעייפו מהמפגש יום קודם לכן נגד 'הפועל חבל אילות' ביוטבתה. לכן, כאשר שחקני אילת שמרו חזק בהגנה, האורחים איבדו את הריכוז ואת המומנטום שלהם במשחק.
ברבע הראשון, פתחה אילת היטב, עלתה ליתרון 15: 5 ונראה היה שזה הולך להיות משחק קליל מבחינתה, אבל אז נכנסו לפעולה שחקני באר טוביה, שעד לסיום הרבע, מצמקים לנקודה בלבד. 18: 17 לאילת.
שחקני באר טוביה עלו ברבע השני חדורי מוטיבציה. מטווח שלשות של האורחים מעלה אותם ליתרון 26: 33. שחקני אילת עוברים לאזורית ומצליחים עד ההפסקה למזער נזקים ולצמק ל- 33: 35.

תמונת כתבה


אילת פותחת את המחצית השנייה בטירוף, השחקנים המקומיים חוטפים כדורים, רצים למתפרצות, אבל לאילת עדיין אין מענה בריבאונד התקפה והאורחים, בסלים קלים בחדירות לסל, ממשיכים לשלוט בקצב המשחק. שחקני אילת ממשיכים לרדוף אחרי באר טוביה שמסיימת את הרבע השלישי ביתרון 48: 50. ברבע האחרון, נכנסת אילת לפעולה ומנצלת את חוסר הריכוז של האורחים. שתי שלשות של יונתן קרוגלי ושל תומר פיסצקי, יחד עם סל ועבירה שסוחט הקפטן, רועי בניוש, מקפיצים את הקהל, מעלים את הקבוצה ליתרון 62: 60. דווקא כשאילת הובילה, שלוש דקות לסיום והיתה יכולה עם המומנטום לברוח, האורחים חזרו לעניינים, אך סל חשוב לקראת סיום של אוריה מזרחי, שתי נקודות מהעונשין של קרוגלי וסל שדה נוסף גורמים למהפך במשחק ולניצחון ענק בסיום.
ביום ראשון הקרוב (00: 19 באולם 'בגין'), 'הפועל אילת תארח למשחק שמינית גמר גביע האיגוד את 'הפועל באר טוביה'.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש