פרסומת
דלג

סירנה

מאת: ● ● ערב ערב 2065
2 צעירים האחד מאילת (25) והשני עובד זר מהונגריה (23) השוהה בארץ שלא כחוק נתפסו "על חם" כאשר פרצו למרכז האמנויות והחלו להעמיס על מכוניתם מכל הבא ליד. המקרה ארע באחד הלילות של תחילת השבוע כאשר שוטרי סיור הבחינו בהם. השניים נמלטו עם מכוניתם, התפתח מרדף שבמהלכו נעצרו. במכוניתם נמצא רכוש גנוב רב. בחקירתם טענו שאת הרכוש שבמכוניתם מצאו זרוק בקרבת מרכז האמנויות. השניים נכלאו להמשך החקירה.

שדדו תחנת דלק
שעה קלה לאחר חצות הלילה, התקבלה הודעה במוקד המשטרה כי מתדלק בתחנת הדלק מערב 6 נשדד ע"י 2 אלמונים רעולי פנים ומזוינים באקדח וסכין. המתדלק שניסה להתנגד לשודדים, נדקר קלות בידו. כל פידיון הלילה בסה"כ 7 אלפים שקל במזומן נשדד. המשטרה פתחה בחקירה ובעקבות מידע מודיעיני עצרה חשוד, תושב אילת (21) שהכחיש מעורבותו במקרה. המשטרה משוכנעת שהוא השודד, הובא לבית המשפט שהאריך את מעצרו ב- 4 ימים.

כוסית אחת יותר מדי
שוטרים שראו את המקרה שפשפו את העיניים. מכונית נוסעת בזיג זיג במהירות גדולה יחסית באחד הרחובות בעיר ופוגעת במכוניות חונות. תוך כדי נסיעה פראית, הנהג גם הפליא מכותיו באישה שישבה לידו. בסוף הוא נעצר ומפיו נדף ריח חריף של אלכוהול. מחקירת האשה התברר כי בן זוגה תושב אשקלון (35) הירבה בשתיה חריפה. בשלב מסויים, תוך כדי נסיעה, כעס עליה, החל להכות אותה ואף איים עליה כי יהרוג אותה. במהלך התקיפה איבד את השליטה על ההגה ופגע בכלי רכב חונים. החשוד נחקר והודה בחלק מהעבירות המיוחסות לו. הוא נכלא להמשך החקירה.

הגבול המצרי
סיור של צה"ל שנע בקרבת הגבול המצרי ממערב לאילת באיזור הר שגיא, הבחין באחד הלילות, ב- 4 דמויות אשר בחסות החשכה נמלטו לעבר הגבול המצרי. הסיור המתין עד לשעות הבוקר ואז גילו במקום 4 שקים מלאים במריחואנה במשקל כולל של 43 ק"ג. זה כבר לא סוד שהגבול השקט של מצרים הוא כבר לא כל כך שקט. מלבד מבריחים שעיסוקם סמים, פועלים גם מבריחי נשק ונערות ליווי ועכשיו גם מחבלים. בשלב זה, אלה האחרונים לא פועלים באיזור הקרוב לאילת.

המלחמה בנגע הסמים
גם במהלך שבוע זה הצליחה המשטרה לתפוס מספר סוחרים ומפיצי סמים, כשברשותם כמויות מסחריות של סמים מכל הסוגים. בלטה במיוחד העובדה שחלק מהסוחרים לא אילתים. בעקבות מידע מודיעיני פשטו הבלשים על דירה בעיר שנשכרה ע"י שני צעירים (22-24) תושבי ירוחם. בחיפוש בדירתם נתפסו קרוב ל- 7 ק"ג מריחואנה וכמויות מסחריות של כדורי אקסטזי וסם מסוג קריסטל. גם ברכבם של השניים נמצאו סמים ארוזים מוכנים למכירה. השניים נעצרו, נחקרו והובאו להארכת מעצרם. * בחיפוש בדירה אחרת בעיר וזאת על פי צו של בית המשפט, נתפסו סמים נוספים בכמויות מסחריות. בעל הדירה צעיר אילתי (22) נעצר, הודה באחזקת הסמים ושוחרר בערבות עצמית. * במהלך מסיבה רבת משתתפים שהתקיימה בסוף השבוע בחוות היען, עיכבה המשטרה לחקירה 23 חשודים שצרכו סמים. כן נעצר תושב לוד (34) כשברשותו כמויות גדולות של כדורי אקסטזי שיועדו למכירה. הוא הודה ונכלא להמשך החקירה. על פי הודעת המשטרה, במהלך האירועים של סוף השבוע בהם השתתפו כ-10 אלפים בני אדם מרביתם צעירים, נתפסו מאות כדורי אקסטזי L.S.D חשיש ומריחואנה. לאבטחת הקהל הרב הזה, גויסו 156 שוטרים וקצינים, 2 כלבנים עם כלבים מאומנים לגילוי סמים ו- 160 סדרנים.