פרסומת
דלג

'הנאחס' נשבר: בני אילת ניצחה בבית

מאת: ● 26/12/2010 12:49 ● ערב ערב 2064
קבוצת הכדורגל של בני אילת השיגה סוף, סוף ניצחון בית אחרי שני הפסדים רצופים וסדרת תוצאות תיקו בבית, מה שהשאיר אותה בחלק העליון של הטבלה. אבי מלכה, במספרת מדהימה שהדף שוער האורחים, היה יכול להבקיע את שער העונה
'הנאחס' נשבר: בני אילת ניצחה בביתבבני אילת שחררו השבוע אנחת רווחה. הניצחון של הקבוצה בבית, לא רק הכניס אווירה טובה למועדון, אלא גם משב רוח רענן, לקראת המשחקים הבאים והביא אפילו הרבה שקט, שהיה חסר לקבוצה, בעיקר בשבועיים האחרונים.

מי שלא נכח במשחק, היה צריך לראות את המיני חגיגות של השחקנים וחברי ההנהלה כדי להבין כמה לחץ השתחרר בקבוצה הבוגרת ובנוסף לשחקנים איזה מאושרים היו חברי ההנהלה והצוות המקצועי.

תמונת כתבה
בשמירה צמודה. קהא ועמר [צילם: מאיר אוחיון]


אילת, כהרגלה במשחקי בית פתחה את המשחק בסערה אך יכולת גדולה של שוער השקמה, דורון רוזנקוביץ', בעיקר במחצית הראשונה, מנעה ממנה להשיג יתרון ראשון מוצדק.
דווקא השקמה הגיעה למצב הטוב הראשון בדקה ה-9. טל איילה, במשחקו הראשון בקבוצה, הגביה ושלומי אדרי נגח פנימה אולם השופט פסל את השער בטענת נבדל.

אילת נטלה את היוזמה ובדקה ה-11 שלח עידו אליהו פס לדניאל קהא שגלגל לפינה הרחוקה אולם רוזנקוביץ' מתח את אבריו והדף שער בטוח. דקתיים מאוחר יותר היה זה שוב אליהו שהגביה לרחבה וקהא בכדור יעף ראה את רוזנקוביץ' מתעופף ומונע שער נוסף. בדקה ה-25 עבר אבי מלכה המקומי את רפי סרוסי, מסר לאליהו שבעט לפינה הקרובה אך שוב רוזנקוביץ' היה במקום. בדקה ה-34 נגח בני סימנטוב כדור קרן לחיבור, השוער התעופף והדף. לשקמה הייתה עוד רבע הזדמנות של אדרי שקיבל כדור רוחב בתוך הרחבה, אך התמהמה והכדור שלו הורחק. 0:0 במחצית.

תמונת כתבה
הכדור לא נכנס. מלכה באחד הניסיונות [צילם: מאיר אוחיון]


במחצית השנייה לא השתנתה המגמה ובדקה ה-55 הצליחה אילת לממש את יתרונה ממצב בלתי צפוי. אבישי אטיאס לחץ את בלם השקמה, חטף לו חדר לרחבה והוכשל על ידי רוזנקוביץ'. השופט הורה מייד על פנדל והרחיק את רוזנקוביץ' לקול מחאותיהם של האורחים. בלית ברירה הוציא המאמן, שי מאור את עידן נעים והכניס במקומו את השוער השני, אבי כהן. עידו אליהו לקח את הפנדל,לא התבלבל וקבע 1-0 למקומיים.

מכאן ואילך המשחק היה במעמד צד אחד. אילת ניסתה לנצל את יתרונה המספרי ואת חוסר ניסיונו של אבי כהן אך מצאה שוער טוב לא פחות. השקמה פשוט לא הייתה קיימת על המגרש. פעם אחר פעם לקח כהן כדורים של אטיאס וקהא וגם כשנכנע בדקה ה-64 לבעיטה של עידו אליהו עמד המשקוף לצידו.

חמש דקות מאוחר יותר יכול היה להיכבש השער היפה במשחק ואולי בעונה כשאבי מלכה בעט מספרת מדהימה אך כהן היה במקום כדי להדוף נפלא לא פחות.
עד לסיום ניסו האילתים לגמור את המשחק אך ללא הצלחה והסתפקו ב-0:1 קטן ששווה אף הוא 3 נקודות.

בשישי הקרוב תצא בני אילת למשחק חוץ בקרית גת מול מכבי המקומית

ברצף התמונות: ההכשלה שהביאה לפנדל ולניצחון של אילתתמונת כתבה
צילם: מאיר אוחיון

תמונת כתבה
צילם: מאיר אוחיון

תמונת כתבה
צילם: מאיר אוחיון

תמונת כתבה
צילם: מאיר אוחיון

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש