פרסומת
דלג

פיצוץ הגז במלון 'דן פנורמה': חברת 'פזגז' מכחישה חשד לרשלנות

מאת: עומר כרמון ● 29/12/2010 19:19 ● ערב ערב 2478
המשטרה ומשרד התשתיות מנהלים חקירה נגד חברת 'פזגז' בחשד כי רשלנות גרמה לפני חודשיים לפיצוץ בו נפגעו שבעה מעובדי מלון 'דן פנורמה'. ל'ערב ערב' נודע, כי אחד מעובדי 'פזגז' נחקר באזהרה. 'פזגז' מכחישה: "לא הייתה רשלנות". רשת מלונות 'דן': "רק פצוע אחד עדיין מאושפז. מצבו השתפר והוא צפוי להשתחרר בימים הקרובים"ל'ערב ערב' נודע, כי המשטרה ומשרד התשתיות מנהלים חקירה נגד חברת 'פזגז' בחשד, כי רשלנות גרמה לפיצוץ בו נפצעו שבעה מעובדי מלון 'דן פנורמה' לפני חודשיים, אחד מהם, קשה. הפיצוץ התרחש בחניון המלון, בשעה שבמקום התנהלו עבודות אחזקה. באותה עת היה המלון מלא וגדוש באורחים שהגיעו לחופשת סוף שבוע בעיר.

במסגרת חקירת משרד התשתיות, זומן לאחרונה אחד מעובדי חברת 'פזגז' לחקירה באזהרה. כמו כן, נלקחו לבדיקת מעבדה ממצאים מזירת האירוע שיסייעו לחוקרים לקבוע האם רשלנות גרמה לפיצוץ שעלול היה להסתיים גם בתוצאות קשות בהרבה.

בחברת 'פזגז' מכחישים כי רשלנות גרמה לפיצוץ. דוברת החברה מסרה ל'ערב ערב': "האירוע במלון 'דן פנורמה אילת' לא נבע כתוצאה מרשלנות. בחברה לא התקבלו ממצאים ומסקנות מגורמי האכיפה השונים לגבי הגורם לתאונה".

ממשטרת אילת נמסר: "התיק עדיין בחקירה. טרם התקבלו תוצאות חקירת משרד התשתיות".

ממשרד התשתיות נמסר: "האירוע שהיה באילת נמצא עדיין בשלבי חקירה. בסיום החקירה, יגובשו ההמלצות".

"ליווי צמוד מ'רשת דן'"


מרשת מלונות 'דן' נמסר ל'ערב ערב', כי חל שיפור במצבו של עובד המלון שנפצע קשה בפיצוץ, והוא צפוי להשתחרר בקרוב מבית החולים: "הנהלת המלון והרשת ממשיכות להיות בקשר רציף עם העובדים ומשפחותיהם. למעט עובד אחד אשר צפוי להשתחרר מבית החולים בימים הקרובים. כל העובדים אשר היו מעורבים באירוע שוחררו זה מכבר לבתיהם. העובדים ובני משפחותיהם ממשיכים לקבל ליווי צמוד מ'רשת דן', לרבות מזון וסידורי הסעה במידת הצורך. למשפחת העובד שנמצא באשפוז עדיין מושכר חדר במלונית הצמודה לבית החולים, והנהלת המלון דואגת לסידורי טיסה מדי שבוע כאשר ילדיו ובני משפחתו מגיעים לבקרו".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש